Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a csaladi hangulat...

Milyen a csaladi hangulat nalatok?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok h milyen egy csaladon belul a hangulat jo ., vagy rossz , vagy esetleg nagyon jo vagy nagyon rossz mit valtoztatnal benne h jobb legyen vagy kicsivel jobb
2010. júl. 4. 07:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
egy dzsungel egy börtön
2010. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A faterom meghalt 3 éve, anyám meg lenyúlta a pénzt apám bankszámlájáról ami az én örökségem lett volna és majdnem az utcára rakott.

(megvolt az oka, hogy miért nem tehette volt egy adum)


Én még az elején le akartam különböztetni fél a házamat, és még a külön helyiségeit is kialakítottam volna önköltségen, nem kellett neki.


Aztán ideszoktatott valami vásárosnaményi parasztot, akivel kénytelen vagyok megosztani a fürdőszobát is...


Egy házban élünk aminek a fele az enyém

(papíron teljesen) gyakorlatilag egy privát szoba.


A ház 140 nm 4 szoba közlekedő + közös helyiségek.


Feljelentettem már 2 éve sikkasztásért, azóta nem beszélünk csak ha nagyon muszáj..


4 hónapig nem volt melóm, de 20. án kezdek egy gyárban, ahhoz képest hogy 10 milliót lenyúlt állandóan bszogat a rezsivel, közben meg ő hordja ide a hapsija fél rokonságát minden hétvégén. Állandóan azzal zaklat, hoyg eladja a házat a fejem felül (nem vok hülye tudom hogy nem teheti)


A párommal 10 éve nem tudunk összeköltözni mert a gyökér anyám nem hagy nyugton még engem sem, lekapcsolgatja a biztosítékot, elzárja a vizet, télen a fűtést, holott a kertet én tartom rendbe és a ház körüli javításokat is én oldom meg, ahogy a kajámat és a mosást is.


Legszivesebben már a kést átszúrnám rajta soxor, a rendőrség meg már 2 éve bőnyállal van az ügyön mint a csiga a tyúxaron..


Eddig még egy kihallgatás sem volt felé, csak megállapították a tényeket..


Meddig tart még ez...


27F

2010. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Borzalmas, veszekedős, kötekedős apával....


Elköltöztetném...

2010. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

nagyon szar.egy elb@szott családom van.kiskorom óta a nevelőanyám próbál kicseszni velem és mostanra átmosta apám agyát is:(szó szerint odáig jutottunk el h mát utálom mind a kettőt.néha arról álmodozom hogy egy átlag családban élek ahol a szülők nem ilyenek mint nálam,nem tudom leírni őket mert úgysem értenétek.és ezt higgyétek el ,hogy nem egy kamaszkori lázadó fellángolásbók írtam.

15/F

2010. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nálunk általában jó a hangulat, illetve semleges, mert ritkán van úgy, hogy mindannyian itthon vagyunk. Most is én 15 évesen itt unom a fejem, anyáék elmentek a rokonokhoz segíteni,a bátyám külföldre ment a haverjaival, a nővérem nyaral a szerelmével. A barátnőim a ballagás óta más körökben forognak, tehát jelenleg totális unalom. :/
2010. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Változó, néha rossz, néha jó. Így nyáron inkább rossz.
2010. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szinte nem beszélünk egymással,csak amit nagyon fontos.Mindenk furja a másikat.A szülök 26 éve házasok,azóta válnának.Kibirhatatlan,örülök hogy nemsokára lesz saját családom.
2010. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nálunk közepes.Szívesen vinnék a családba új dolgokat..

..de sebajj!majd a saját családomba megpróbálok jóóó hangulatot teremteni:D

2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19.55-nek! Én érvényt szereznék a tulajdonjogomnak. Fogadj egy ügyvédet, mert anyád nem fog másként gondolkoni. Talán nem fog változni mostani pokoli életed.
2010. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocs! Meg fog változni...
2010. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!