Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom lánya (11) nagyon bunkó...

Párom lánya (11) nagyon bunkó velem?

Figyelt kérdés

Még csak 2x találkoztunk, de állandóan nyafog, folyton kettőnk közé áll. Én próbáltam megérteni. Nem miattam mentek szét, ők már 4 éve elváltak, és jelenleg a lány apukánál van. Mondtam páromnak, hogy a gyerek köszönni se tud nekem. Direkt nem eszik abból, amit főzök, fujjol, szerinte büdös stb. Nem tudom mit kellene tegyek. Párom nagyon szereti őt, ez érthető. De ilyen hozzáállással Mit lehet kezdeni?

Eleinte az én fiam is mindig hazaküldte a párom, ő 4 éves, de én rászoltam és azóta megkedvelte.


2019. ápr. 1. 18:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Reakcióit nem kell egy felnőtt reakcióihoz hasonlítani."


Rendben, de nem is egy ötéves kis dedós.

2019. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egyébként 11 évesen már menzeszeltem, és vendégségben a felnőttek közé ültettek le.
2019. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
20%

És ha te halsz meg előbb? Akkor a férjed-utca? Sehogy nem tiszta ez. Jobb lett volna, ha normálisan állsz a gyerekhez, ha már egy családos emberre akaszkodtál.


Mondjuk ez a lehetőség még meg van, nem kell családnak lenni, de akkor megjegyzést sem kell tenni más gyerekére. Mert semmi közöd hozzá. Nem mindegy neked, hogy kinek köszön az én gyerekem és kivel bunkó? Meg miért kéne neked köszönnie? Vagy elfogadni a kajádat?


Nem mellesleg ha 11 éves felnőtt-akkor meg saját jogán lehet bunkó. Én is felnőtt vagyok és tudok udvarias, kedves lenni, de bizony vannak emberek, akiknek nem köszönök, és akikkel bunkó vagyok-szánt szándékkal. És még bunkóbb, ha ezt szóvá is teszik.

2019. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
Olvassatok utána, hogy bizonytalan helyzetben a gyerekek, ha elhagyatva érzik magukat, akkor gyerekes reakciókat mutatnak, sokkal gyerekesebbeket, mint ahogy az koruk alapján indokolt lenne.
2019. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%
Az özvegy apukás hozzászóló...Elhiszem, hogy nem akartad, hogy lenézzen piszkáljon, vagy szemtelen legyen veled a 13 éves lány, de basszus, hogy lehet így élni? Gyakorlatilag kb 10évig (kb. Addigra fejezte be a sulit) az anya szerepet tölthetted be az életében.Nem mondom, hogy mindenhol szuper a kapcsolat, de ez a 3 lépés távolság azért durva.A mondataidból ítélve itt te toltad el, nem engedted közelebb magadhoz.Vagy 18 éves kora után már nem élt veletek? Elüldözted?
2019. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25%

Na meg ott lesz a temetés-a temetésen fogtok köpködni egymásra? Ki fogja eltemetni a férjedet? Meg hova?

A gyerek édesanyja mellé?

Ilyen temetéseken jól szoktak sikerülni a beszédek is.

2019. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"És ha te halsz meg előbb? Akkor a férjed-utca?"


A férjem nem utca. Utánam a férjem örököl, nem tudom, ez miért kérdés. (Az ő lánya utánam nem örököl, közös gyerek nincs, nekem sajátom sincs.)

2019. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"ha már egy családos emberre akaszkodtál."

Özvegy volt, mint írtam, nem családos. És ő volt oda jobban értem, de ez nem tartozik szorosan a tárgyhoz.

2019. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Nem mellesleg ha 11 éves felnőtt-akkor meg saját jogán lehet bunkó."


Lehet bunkó, de akkor a kérdező nem kell, hogy ebédet főzzön neki. Ez ilyen kétoldalú, mint az életben bármi más is.

2019. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy 18 éves kora után már nem élt veletek? Elüldözted?"


Kapott egy lakást az apjától, 20 évesen. Nem tudom, a 2-3 lépés távolság miért baj amúgy. Nem kell puszipajtásnak lenni. (Csak a baj az, hogy sokan a pasiért becsicskulnak a gyereknél, és ezek a nők nem bírják elviselni, ha más nő pedig kiáll magáért, és nem csicskul be.) Ezt más fórumokon is látom. (Apja látogatja, unokázik is, nekünk pedig egymásra nincs igényünk, és nem is játsszuk el, hogy kedveljük egymást.)

2019. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!