Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted a családod?

Szereted a családod?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért nem?



2019. ápr. 2. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Nem tökéletes, de nincsenek is nagy gondok. Néha idegesítenek, de érzem, hogy ők is szeretnek. És már többször is bebizonyosodott, hogy rájuk mindig számíthatok. Nem úgy, mint a "barátokra".
2019. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Csak bizonyos családtagokat szeretek. A család mint olyan nálunk nagyon furán szét van húzva papírok és vér között. Van nevelőapám, féltesóm, és nagymamám aki nem vérszerinti (ő már nem él)

Nagymamámat pl nagyon szerettem meg féltesóimat is, viszont vér szerinti apámat meg nevelőapámat nem nagyon. Anyámmal szintén fura a kapcsolatom.


Szerintem akkor mondhatom hogy igazán szeretem a családom amikor én magam választom meg. Mikor lesz egy férjem és gyerekem esetleg gyerekeim akik a mi nevelésünk által lesznek olyanok amilyenek. Azt nyilván jobban fogom szeretni

2019. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Sok dolog miatt van bennem tüske velük kapcsolatban, amiket valószínűleg sosem fogok teljes mértékben elfogadni. De alapvetően szeretem őket.
2019. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha választhatnék nem őket választanám, de azért szeretem őket többnyire.
2019. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
igen.
2019. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen.
2019. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akit szeretek a családomból,vannak akiket nem és olyanok sámomra mint egy vadidegen. De lényegében 90%-ban szeretem őket
2019. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Imádom, mert nagyon összetartó, egymást segítő, nem áskálódó, cseppet sem rosszakaró családom és rokonságom van. Természetes, hogy vannak nézeteltérések, rálátásbeli különbségek, amiknek tkp. örülök, mert ebből is látom, hogy nem fogadjuk el szolga módon a másik véleményét, sőt - bátran elmondjuk a magunkét, nem tartva attól, hogy civódás lesz belőle. Természetesek a közel 20 személyes közös vidám ünneplések.
2019. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Anyát meg valamennyire igen, de apát gyűlölöm.

Indok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Összességében igen. Voltak már elég durva szituk, de ha baj van, összetartunk.
2021. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!