Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha parom kulfodre...

Mit tegyek ha parom kulfodre akar menni dolgozni en meg nem szeretnem?

Figyelt kérdés
Attol félek hogy elveszithetem es hogy kihulhet kapcsolatunk...na meg attol is hogy talan megcsal
2019. ápr. 2. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha kihűl a kapcsolat és megcsal akkor kiderül hogy nem egymásnak szántak titeket. Ha meg miattad itt marad akkor meg éreztetni fogja ezt.
2019. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem opció, hogy esetleg utánamész?
2019. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk, ha a párod és közös az életetek, egyértelmű, hogy együtt mentek.
2019. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha félsz, hogy megcsal akkor lehet hogy magadtól félsz, hogy megcsalod.
2019. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ő kimegy és te itthon maradsz akkor annak a kapcsolatnak lőttek, nem egy példát láttam rá. Nincs benne semmi koncepció, semmi közös jövőkép, mindketten teljesen más, külön életet élnétek, természetes hogy így nem működik, kivéve ha van terv a jövőre nézve, hogy te utána mész vagy Ő x idő múlva hazajön.

Ha meg valamelyikőtök enged, az hatalmas kompromisszum és lehet arra megy rá a kapcsolat mert Ő úgy érezheti korlátozod azzal hogy nem engeded kimenni, ha meg te kimész akkor úgy érezheted miatta kellett itt felrúgnod mindent. Patthelyzet....

2019. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem egy éve távkapcsolatban élek, és nem tudjuk mennyi idő míg újra együtt lehetünk. Szeretjük egymást, bízunk a másikban, nincs szó megcsalásról. Tervben van hogy kimegyek hozzá 1,5 éven belül és vagy ott maradunk, vagy haza jövünk majd egyszer. Mindennap beszélünk napközben is ha szünetünk van, este videóchat. Nehéz, de megszokható, néha kell hogy találkozzunk, havonta-két havonta 1-2 hét.

Én sem szeretem hogy ez így van, de szeretem, és 1-2 év semmi ha még 60 évet együtt tudunk lenni utána. :)

2019. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3 honaprol van szo egyelore de lehet h tobbet is akar maradni ez fugg attol hogy mit fog dolgozni es en a mumkahelyemhez vagyok "kotve" mert nem mehetek el amikkr akarok es nem szeretnek felmindani miv szeretem a munkam
2019. ápr. 2. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Menjen , te meg mi vagy csiríz hogy ráragadsz ?
2019. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem valoszinu hogy megycsalna

Altalaban azok akik kimennek kulfoldre egy par het utan mar nagyon vagyakoznak az otthoni eletukre...

+az embernek baratai sincsenek egy jo darabig

Na meg maskent is kezelnek egy kulfoldit.... hiaba olyan mint te vagy en ot meg is kulfoldinek nezik

2019. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Bátyám 6 éve hogy kijött Németországba (mi a szüleimmel 3-4 éve leszünk idekint) és már akkor együtt volt a mostani menyasszonyával. Kitartottak , a barátnője 2 év után kijött hozzá és azóta is idekint élnek. Voltak problémáik hogyne lettek volna ,de megoldották közösen. A barátnőjét nyilván otthon tartotta a tény hogy ott a családja , plusz még bátyám is kereste a helyét az országban.

Nagy valószínűséggel vagy mész utána pár hónap/év múlva , vagy nem tetszik neki a kinti lét és visszajön. De ha kint maradna és azzal csesztetnéd hogy nem-e csal meg , vagy bizalmatlan vagy vele akkor arra mehet rá a kapcsolatotok. Türelem és bizalom kell ha belevágtok ebbe.Sok sikert párodnak a kinti élethez(ha úgy gondolod akkor neked is) és kitartást!

2019. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!