Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha parom kulfodre...

Mit tegyek ha parom kulfodre akar menni dolgozni en meg nem szeretnem?

Figyelt kérdés
Attol félek hogy elveszithetem es hogy kihulhet kapcsolatunk...na meg attol is hogy talan megcsal
2019. ápr. 2. 14:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast de szerintem a batyad menyasszonyaban is ott volt a felem az elejen...
2019. ápr. 2. 16:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Add rà a kabàtot!
2019. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Menj ki vele együtt vagy minél elöbb utána
2019. ápr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha kimegy ő nagy valószínűséggel haza már nem költözik. Legalábbis jó ideig. Te vagy mész utána vagy a kapcsolatnak vége. Voltam távkapcsolatban, láttam, hogy működnek ezek a kapcsolatok. A legtöbb kettős életet él csak sokan vakok. Láttam 2 gyerekes családapát beszerelmesedni, gyerekes apukákat családot hívogatni aztán telefon letétele után mással nyugovóra térni. Msi napig hazajár a családjához csak van kint is meg otthon is. És a legtöbb ilyen. Ez a valóság. Külföld vagy együtt vagy sehogy.
2019. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha meg akar csalni, akkor is megfog ha a városban dolgozik.


Sajnos tapasztalat. :(

2019. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsonak , ha meg akar csalni itthon is ugyanugy megteheti:/
2019. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!