Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elképzelni apám...

Nem tudom elképzelni apám hogy gondolja hogy “ egy család leszünk “?!

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a történet. 20 éves lány vagyok, anyukámmal és 2 kisebb testvéremmel élek együtt. Tesóim 6 és 4 évesek. Szüleim 1.5 éve váltak el, mert apukám ( 52 ) megismerkedett egy nálam 1 évvel idősebb “ nővel “ tehát az új mostoha anyám 1 évvel idősebb nálam. Apám és az új nője úgy mutatnak egymás mellett mint apa és lánya, és nem úgy mint egy pár.. az új nő a kapcsolatuk 5. hónapjába terhes lett apámtól. Jövőhéten születik az “ új kistestvérem “ .. szinte nem tudok belegondolni!! a két kisebb testvérem sokkolja a dolog. Főleg amikor együtt látják apám az új nőjével. Szerintem a nőt csak apám pénze érdekli.. mindent megvetet magának apámmal.. persze mi a “ lepasszolt gyerekek “ meg semmiben se részesülünk.. az új nőnek havonta új kocsi.. cabrio meg ilyenek.. amikor apám megtudta hogy terhes a csaja vett egy közös házat maguknak.. egyből összeállította a luxus babaszobát.. értem már nem tartozik felelőséggel de viszont ez a 2 tesómat nyomassza hogy ők meg el vannak hanyagolva . Én meg mondtam apámnak ne haragudjon de engem nem érdekel az új családja, szerintem tiszta szégyen amit csinál! Én támogatom a 2 testvérem anyagilag, suli mellett dolgozom is. De engem ne keressem apám, és azt vágta a fejemhez hogy muszály leszek foglalkozni a “ kisöcsémmel “ is aki most születik meg.. mert a nőjének szüksége lesz szülés után a segítségre. Meg hogy mi “ egy család vagyunk “ az új családjával.. kiborulok apámtól! Szívem szerint külföldre menekülnék előle :( de nem tudok kibabrálni a 2 kistesómmal akiket mindennél jobban szeretek.. hogyan tudnám apám lekoptatni? Értelmes válaszokat köszönöm..

#apa #anya #apakomplexus #fiatal mostoha
2019. ápr. 7. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Na de én eskü nem értem, fogyatékos az apád, vagy mi van? Ha talicskával tolja haza a pénzt, akkor nyilván azért van esze. Ez esetben föl nem foghatom miért téged zaklat evvel, mikor szemlátomást a hátad közepére kívánod. Azt írod a tesóidat is hanyagolja, akkor miért épp téged zaklat és mi okból? Mert egy milliomos nyilván nem azért jár a nyakadra még a melóhelyeden is, hogy a segítségedért kuncsorogjon, hiszen ha úgy tartja kedve felvesz egy bejárónőt és mellé még 1-2 bébiszittert is, sőt akár ottalvós alkalmazottat, akik 24/7-ben a kedves asszonyka kedvét lesik és még a gyereke fenekét is kitörlik helyette, miután hazament a magánkórházból, ahol épp szült, de akár már előtte is. Továbbá ha ilyen rettenetes, kirakatbaba, instamutogató sznob az új nő, akkor számomra elképzelhetetlen, hogy az újdonsült palija vele egykorú lányát szeretné maga mellé segítségnek, aki nyilvánvalóan utálja mint a sz@rt, mikor kaphatna helyette szakszerű fizetett segítséget, annyit amennyit nem szégyell, mi a viharnak akarná a Te fanyalgó képedet kerülgetni(és ezt nem rosszindulatból írom)??? Ha apádat is szeparálja tőletek és a pénzcsap és törődés elzárására ösztönzi, akkor eskü mi a búbánatnak akarna pont téged maga mellé, csak a terhére lennél és evvel most nem téged bántalak, csak semmi értelme nincsen és lássuk be, egyáltalán nem életszerű, akár lecseréli havonta a kocsiját, akár nem. Most őszintén, ha a helyében volnál Te magadat akarnád segítségnek? Ugye hogy nem, azt meg simán ki tudná hisztizni apukánál, hogy ezentúl a felnőtt lányát is tojja le, ahogy a kisebbeket, nem értem mi okuk lenne ennyire ragaszkodni valakihez, aki gyűlöli őket, maguknak tennének keresztbe azzal, ha odaédesgetnének. Vagy mindketten retardáltak teljesen?
2019. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Pont azt akartam írni, amit az utolsó: ha annyira hűdegazdag apuci, simán felvehet bébiszittert, miért feccöl energiát abba, hogy téged zaklat? Anyád meg 3 műszakban tolja, hogy megéljetek...Ha olyan baromi jól keres apád, hogy telik havonta új kocsira, meg zsebből kicsenget egy új házravalót, akkor azért elég szép gyerektartást kéne fizetnie utánatok, szóval eléggé bűzlik a sztorid.
2019. ápr. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%
És akkor én vagyok a számító ha gazdag öreg nőt keresek. A csajoknak szabad csak a pasiknak nem? Érdekes.
2019. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Vicces hányan beveszik a mesikédet kérdező :)
2019. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!