Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez családon belüli házasságnak...

Ez családon belüli házasságnak számít?

Figyelt kérdés

ha van egy egypetéjű ikertestvér pár(azért iker mert általában nekik ugyan az az érdeklődési körük úgymond) akik mind a ketten fiúk , és beleszeretnek egy egypetéjű lány ikertestvér párba , amikor elveszi mind a 2 feleségűl a másikat az minek számít? Úgymond legális az ilyen?

Röviden a tesód nejének a testvérét veszed el?

Most találkoztam egy hasonló cikkel, nyugi nincsenek beteg gondolataim :D , csak szimplán furdal a kiváncsiság



2019. ápr. 11. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne lenne torvenyes? Tokmindegy hogy mindketto teso iker

Van egy ocsed mondjuk aki elveszi a nod hugat az miert lenne torvenytelen?

2019. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
ėn sem ėrtem ebben mi lenne a gond..? Ez nem kirivo eset..
2019. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen legális. Van egy távolság ami után már lehet, ha jól tudom már harmad unokatestvérekkel is lehet.
2019. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te családodba tartoznak, hogyan lenne már családon belüli házasság, van is ilyen nem is egy, olvastam már újságban.
2019. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ rendben vagy , így lehet .
2019. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen rendben van
2019. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne legális? Közeli vérrokont elvenni nem legális, de itt nem erről van szó.

Nálunk a családban pont ez történt két ikerpár között, annyi különbséggel, hogy a férjek nem egypetéjűek, csak a feleségek azok.

Amúgy nagyon tájékozatlan vagy, ha azt hiszed, hogy az egypetéjű ikreknek ugyanaz az érdeklődési körük. Az ízlés és az érdeklődés nem genetikailag van belénk kódolva.

2019. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Miért lenne ez családon belüli? Attól, hogy valaki sógor, nem lesz vérrokon.
2019. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Legális. Sőt elég gyakori is, hogy egypetéjű ikrek egypetéjű ikrekkel házasodnak, akár közös háztartásban is élnek.

youtube tele ilyen videókkal: "twin marry twin"-re keress

2019. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Testvér-testvér. Normál esetben van ezzel gond? Nincs.

Akkor ikreknél miért lenne?

2019. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!