Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez családon belüli házasságnak...

Ez családon belüli házasságnak számít?

Figyelt kérdés

ha van egy egypetéjű ikertestvér pár(azért iker mert általában nekik ugyan az az érdeklődési körük úgymond) akik mind a ketten fiúk , és beleszeretnek egy egypetéjű lány ikertestvér párba , amikor elveszi mind a 2 feleségűl a másikat az minek számít? Úgymond legális az ilyen?

Röviden a tesód nejének a testvérét veszed el?

Most találkoztam egy hasonló cikkel, nyugi nincsenek beteg gondolataim :D , csak szimplán furdal a kiváncsiság



2019. ápr. 11. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért ne lenne legális, vagy mi a probléma... :D
2019. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég! Mintha a falu, ahonnan a férjem származik, öregasszonyait hallanám a kérdésedet olvasva. Én hozzámentem egy férfihez, akinek a húgát elvette feleségül az én bátyám két évvel később. Meg voltak rökönyödve, hogy ez vérfertőzés. Hogy lenne már családon belüli házasság? Gondolkodj!!!
2019. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
teljesen rendben van
2019. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Két ikerpár tagjai házasodhatnak-e egymással? Kb. Aannyira törvénytelen mint mikor két egyke házasodik össze.
2019. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!