Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a sógoromat, mit...

Utálom a sógoromat, mit csináljak, hogy ne kelljen folyton a pofáját néznem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, otthon élek még, de a nővéremék heti 3-4 napot folyton itt tartózkodnak. A férje pedig egész álló nap ba_zogat. (szerintem ebben leli az örömét) Olyanokkal oktat ki, hogy miért nem gyúrok (nem, nem vagyok dagadt, se vézna, szimplán nem vagyok kigyúrva), meg hogy minek tanulok, engem úgyse vesznek fel tanulni, meg nem csodálkozik, hogy ilyen ésszel nincs barátnőm stb. Egész nap ilyeneket vág a fejemhez a saját házunkban.

22/férfi


2019. ápr. 14. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy kevésbé lenne frusztrált, ha helyetted a nővéred bszogatná.
2019. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Fel kéne nőni és kiállni magadért. Lassan gondolom végzel az egyetemmel és jönnek a munkahelyek, ott lesznek komolyabb konfliktusok is minthogy csúfolódnak a gyúrással.. Nem tudsz lekezelni egy ilyen szitut? És akkor valaki még itt adja alád a lovat hogy "szólj a szüleidnek".
2019. ápr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kinyitnám a számat, de jó nagyra!

Megmondanám neki, hogy én vagyok otthon, ő meg csak egy jöttment a lakásunkban. Úgyhogy viselkedjen normálisan.

Olyanokat vágnék a fejéhez, hogy látom, nem tanították meg kulturáltan viselkedni. Ha okoskodik, megkérdezném: "Megmutassam, hol nyalhatod ki?"

Amúgy nővéred ilyen lila szerelmes, hogy nem veszi észre, hogy férje bánt téged? Vagy mindig utált téged és sose érdekelte, ha rossz neked? Szüleid vakok és süketek, vagy ennyire konfliktuskerülőek? Normális szülő ilyenkor a gyereke mellé áll!

2019. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Határozottan, közönség jelenlétében mondd meg az úrnak, hogy többet a házba ne jöjjön.
2019. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!