Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 17 éves lány...

Mit csináljak? 17 éves lány vagyok régebben boxoltam 4 évig, abba hagytam, de újra szeretném kezdeni. De anyu nem engedni,! De én akkor is szeretnék menni! Apa beleegyezet, de anyu miért nem?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.!
2010. júl. 5. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

miért nem engedi? és reégebben engedte???

apud nem tud beszélni vele?


...különben is nemsokára felnőtt vsagy, papiron is...


de inkább örülnie kéne anyukádnak hogy sportolnál és meg tudod védeni magad alkalomadtán.. (én régen kickboxoltam és egyszer kiütöttem egy fazont aki megtámadott :-D) szóval hasznos is!

2010. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félt? Pl más egy mellre kapott ütés következménye kislánynál, serdülőnél és felnőttnél.
2010. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De ezt miért nem anyukádtól kérdezed meg? Mármint azt, hogy miért nem egyezik bele. Ennek az okát csak ő tudhatja.
2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azt mondta MERT NEM ennyi volt:S
2010. júl. 5. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyukád hordja a nadrágot? MErt ha nem akkor ott van az, hogy apud beleegyezett.
2010. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Moss be neki egyet :P
2010. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hehe! dettó ez van velem is. csak fordítva. anya tudja, hogy boxolok csak nem tetszik neki, apa meg úgy tudja, hogy aerobikozom, ha megtudná nagyon kiakadna, az ő válasza is kb annyi volt hogy "MERT NEM MÉSZ ÉS KÉSZ". ez nálam így megy lassan egy éve. olyan komoly monoklim még nem volt, ami nagyon szemet szúrt volna, majd ha lesz oka büszkének lennie rám elmondom neki, hogy mi a helyzet, addig meg jobb így mindenkinek.
2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és én is lány 17. egy cipőben...
2010. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azzal remélem azért tisztában vagytok, hogy komoly következményei lehetnek, hogyha a melleiteket eltalálják... Persze, fejre kell ütni, dehát az élet olyan, hogy nem mindig minden úgy megy, ahogy annak kéne. Mellre könnyebben le is csúszhat egy ütés, mint az ember tökére :P
2010. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem van olyan melltartóm, amit kifejezetten boxhoz találtak ki, és kaptam oda ütést, de nem nagyon éreztem meg, meccsen pedig lehet mellvédőt használni, nem kötelező, de lehet, bár eléggé kényelmetlen, mondjuk ebből is van többféle. kérdező. melyik egyesületnél voltál ha szabad személyeskednem?
2010. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!