Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek vesznek/adnak a gyerekne...

Minek vesznek/adnak a gyereknek pénzt autóra, mikor ez által csak még jobban elkényelmesedik?

Figyelt kérdés

Sok ilyet láttam már, de manapság egyre többet.


Saját pénzét elveri egy forintot nem képes a pénztárcájában tartani, kezdetben otthon döglik egyik munkahely sem elég jó neki, de a pénzt azt szívesen költi.


Hazajön külföldről a nagy mosogatásból, és bőgeti a Hondáját... meg fél évente cseréli a csajait.


Én ennyi idősen, a pénzt adtam haza, meg a fél házát megcsináltattam a szüleimnek és nem szórtam el hülyeségekre.


De ettől a sráctól megkaptam, hogy ez nem élet és miért nem magadra költöd a pénzt.



2019. ápr. 23. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan milyen emberek vannak itt?! Undorító, ez az egy szó jut eszembe. Miért fáj az nektek, ha az ember segít a saját gyerekének??! A hozzászólásotokból lerí, hogy ti aztán ha beledöglenétek sem segítenétek, mert hát nehogymá’.

Manapság marhára nehéz egyedül elindulni az életben, miért akkora tragédia, ha valaki segíteni próbál a gyerekének?!

2019. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Van, aki úgy gondolja, ha azzal segít, ha halat ad neki - más meg úgy gondolja, hogy azzal segít, ha megtanítja pecázni.
2019. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Most az a baj hogy a szüleitől kap kocsit vagy az hogy külföldi munkával szedi össze magának? Gondolom semmi se jó, csak tudjál hőbörögni meg így kiélni a frusztrációdat ha másnak jobban megy.
2019. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
#13 aha, meg van, aki halászni tanítja meg...
2019. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na itthon aztán mosoga
2019. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na itthon aztán mosogathatna,a hondáig nehezen jutna el.

Miértne vegyem meg neki?

A mosogatásból eltartja!

Vagy keres szebbet,jobban fizetőt.

A kocsi kitágitotta a lehetősegeit.

Az enyémet is tágithatta volna,ha kapok...

2019. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#14-es kevesen tanítják meg "halászni" a gyerekeiket

Inkább túlféltik, burokba zárják, felnőttként meg hatalmas hátrányból indulnak az ilyenek.

2019. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!