Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerencsés ez a...

Szerintetek szerencsés ez a megoldás?

Figyelt kérdés
Évek óta gerincsérvem van. Ha nagy takaritást csinálok, megfájdul a derekam, és nem tudok dolgozni menni.Ezért takaritót szoktam fogadni 2 hetente egyszer.Évekig járt egy Hölgy, de más elfoglaltság miatt lemondta.Azóta több személyt kipróbáltam, de nem vált be egyik sem. Menyem azt ajánlotta, hogy neki szüksége van a pénzre, nekem takaritóra, Ő megpróbálná. Most itt a vita tárgya. Van, aki szerint milyen dolog, hogy pénzt fogad el a családban, én viszont másnak is odaadnám.Nem kivánom,hogy rendszeresen ingyen takaritson. Más, ha segit elmosogatni, ha itt esznek stb.Mi a véleményetek?
2010. júl. 5. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan add oda a penzt a menyednek, foleg ha szuksege van ra!

Ha fizetsz neki, akkor soha nem fogod ugy erezni, hogy barmivel is adosa maradsz, hogy te tartozol neki barmivel is.

Es o sem erzi ugy, hogy "anyos kihasznal!"

Ez a te kettotok dolga, ehhez senkinek a vilagon semmi koze nincs. Mindenki ugy oldja meg az eletet ahogy tudja, es ahogy akarja, ha neked igy lesz jo, akkor fizess neki es kesz.

2010. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A menyednek is bátran fizethetsz a takaritásért, ha rendesen elvégzi és ezzel téged tehermentesit. Én is fizetek a barátnőmnek, pedig igazán jóban vagyunk. Egyik barátság /menység/, a másik üzlet. Még jobban is jársz, hiszen ő valószinű 100 %-is megbizható.
2010. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én munkát keresek, szívesen takarítanék nálad, ha helyileg közel vagyunk.
2010. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kethetente rendesen kitakarit igenis jar neki penz. aki ezt ellenzi a csaladodban az menjen es csinalja meg neked ingyen. gondolom akkor meg visszakozna.
2010. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
én szivesen vállalnám a takarítást...ha budapesti vagy.ill pest megyei környkén
2010. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
sima liba.kereslet kínálat.persze hogy jó az.neked mindegy kinek fizetsz,neki pedig kell a pénz.ha nem leszel megelégedve a munkájával,ugyanúgy megmondhatod neki mint a többinek.ez üzlet.
2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
ha szükségük van a pénzre,nyugodtan add neki oda,igy segitesz rajtuk,ő meg neked segit,igy a fer
2010. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Az ajánlkozóknak is, de most pont kisérletezés alatt leszek. Egyenlőre nem aktuális.
2010. júl. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!