Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két év után sem tudom elfelejt...

Két év után sem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Két éve derült ki,hogy Apám megcsalta anyum 10 éven keresztül, aztán úgymond "lecserélt" minket es felénk se néz azóta. Már igazából nem fáj. Viszont mikor pl részeg vagyok alkalom adtán,mindig síró rohamot kapok,mint valami 4 éves.


Eddig míg frissvolt az "esemény" mindennap gondoltam a szitura, valamint a miértre.

Mostmár csak hetente juteszembe alapjáraton, de vannak hűvösvölgyeim. Mintpl az utóbbi hét mikor mindennap.

Már nem sírok azután mert becsapott, meg le sem szar.

Viszontnagyon idegesít, hogy gondolok rá.


Ez még a feldolgozási folyamat vajon? Vagy ez a go dolat egész életemben elfog kísérni?


2019. ápr. 25. 13:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hullámvölgyeim*
2019. ápr. 25. 13:59
 2/17 Izabella220 ***** válasza:
47%
Ez elfog kísérni.Hiszen ez vetet végett a családodnak.10 éven á ezt tette,szinte elgondolkodsz ki is ez az ember,akit azt hittem hogy ismerek.Mások hibái kihatásdal vannak az életünkre ha azok közel állnak hozzánk.El sem tudom képzelni anyukád ehhez mit szólt?Feltudta dolgozni?
2019. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Hogy nem derül ki az ilyen 10 évig? Furcsa ez.

10 évig ugyan azzal a nővel és vele lépett le?

Vagy 10 évig mindig ezzel azzal és végül valakivel lelépett?

2019. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is olyan helyzetben vagyok mint az anyukád, és az biztos hogy az alkohol felnagyitja a problémát.

Probáld meg átformálni a gondolkodásod, hogy így a legjobb mert van esély egy normális életre anyudnak is.

Ennek így kellett történnie.


És abban 100 %-ig biztos lehetsz, hogy ennek apud meg fogja még inni a levét.


Tehát örülj neki, hogy megszabadultatok egy olyan embertől akinek nincs helye az életetekben.


Ennyi.

2019. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3 as. Nekem 20 évig nem derült ki.

Hiába tudta mindenki falaztak neki.

De ehhez kell egy olyan ember is aki naiv.

2019. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Teljesen biztosan nem fogod elfelejteni. Lehet, hogy nem gondolsz rá. Néha néha előtörnek az emlékek, de ez nem baj! Ne hagyd magad, ne betegedj bele!
2019. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Voltak közös ismerőseik. Akik itt is falaztak.

Viszont Anya azt mondja már nem erdekli. Szoktunk róla beszélni a mai napig. De nem tudom hogy ő 100%-igfeldolgozta-e. Hisz 20 éve házasok. (Nem tudja befizetni a válást, mert a 13 éves öcsémet egyedül neveli, ez a szemét meg bele sem ad egy fillért sem.)

Biztosan tudjuk hogy 10 éve van ezzel a nővel vagy kivel együtt.mert a nőnek meghalt az anyja 10 éve de a jóembernek volt elszólása "Hát igen, az xy anyja sem díjazta annó ezt a kapcsolatot"

2019. ápr. 25. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem is fogod elfelejteni.Persze majd megjatszhatod,hogy nem érdekel,és nem fáj. Hidd el mindig érezni fogod.
2019. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Én apámat évente ha kétszer láttam, vígan elvolt a másik családjával. Eleinte fájt, aztán úgy 18 éves koromban egyszerűen feltettem magamnak a kérdést: ér annyit ez az ember, hogy rágódjak miatta, hogy lelki beteg legyek? A válasz egy nagyon határozott nem volt. Semmivel sem lennék több, ha velünk élt volna, ha igazi apaként viselkedett volna velem, úgy érzem nem vesztettem semmit azzal, hogy nem volt az életünk része. És ezt teljesen komolyan így gondolom.

Onnantól kezdve el tudtam engedni, én is csak annyit foglalkoztam vele, mint ő velünk.

Nem volt része az életemnek, nem tartozom neki semmivel, még azzal sem, hogy gondoljak rá.

Tudom, hogy fáj, hogy becsapott, hogy elhagyott, sirasd meg a szituációt, aztán lásd magadban az erőt, hogy nincs rá szükséged (ahogy édesanyád is érezheti, szerintem ezért tudott túllépni ezen a 20 év ellenére) nélküle is erős és magabiztos ember lehetsz. Innentől már tényleg csak rajtad áll.

Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön :)

2019. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
El sem tudom képzelni, 10 éven át anyád hogy nem vett észre semmit! Ne csak az apádat hibáztasd, mindenhez két ember kell. Persze nem szép dolog amit tett, de viszont más oldalról nézve azt mondom, ha kölcsönösen figyelnek egymásra,kizárt, hogy ne lehetett volna észrevenni. Én hat éve vagyok egy kapcsolatban, a férfi nős. Sok időt vagyunk együtt, mondhatni majdnem annyit van velem, mint otthon. A felesége nem vesz észre semmit. És én lassan kezdek ott tartani, hogy csak lesajnálni tudom, hogy ennyire h@lye...
2019. ápr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!