Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szakítás után hogy bírtátok...

Szakítás után hogy bírtátok elfelejteni az illetőt? Arra gondolok hogy te nagyon szerelmes maradtál a szakítás után.

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok megállni hogy ne hívjátok fel stb.?
2011. jún. 13. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehéz, de attól függ, mennyire nagy a büszkeséged.
2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

soha nem lehet elfelejteni azt a személyt,akivel valamikor boldog időket éltünk meg.Megmarad emléknek.

Nekem egy jó 8 hónap kellett,vagy talán még több is,hogy tultegyem rajta magam,de soha nem hivtam fel,és soha nem irtam neki.Ha véletlenül megláttam valahol,inkább arra nem is mentem.A haragom,a bánatom és a büszkeségem ennyire nem engedett.22l

2011. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Első vaok. Hidd el, ha látja, hogy mész utána, a legnyuszibb nőből is előbujik a fenevad, és kihasználja. Nem anyagilag vagy ilyesmi, hanem érzelmileg, és azt úgysem kapod meg amit szeretnél tőle. Jobb kerülni igaza van a 2.-nak.
2011. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sehogy. A felhívást illetően: kitörlöm a számát, és kész. Büszkeségből ilyenkor nem árt egy nagy adag...
2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nehéz, jelenleg 3 hónapnál járok, de még mindig nem felejtettem el. Azt, hogy ne keressem nekem könnyű megállni, minek keresném fel, mit érnék el vele, semmit. Vége van, tudomásul kell venni.
2011. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Onnantól kezdve, hogy 2 ember szakít, nincs semmi közük többé egymáshoz. Onnantól két idegen egymásnak. A másik közben megváltozik, alakul az egyénisége, szóval szeretheted életed végéig, de már úgysem az az ember lesz, akit te megismertél, egy idegen lesz.
2011. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
7hónap szerelem, majd egyik napról a másikra vége lett. Én 1évig nem tudtam elfelejteni, aztán valahogy erőt vettem magamon, és jó néhány hétre rá megtaláltam álmaim hercegét!
2011. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát ... én sokat beszélgetek, hogy ne keressem, egy hónapja egyik napról a másikra szakitott, és le vagyok tiltva mindenhol.. azt se tudom miért... augusztusban lesz meg egy talalkam vele a cuccaimert, de az egesz ertelmetlen....


beszeltetnek a barataim, hogy nehogy keressem... igy konnyebb

2011. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én esetem elég speciális mert nekünk gyerek is van. Nagyon agresszív volt ütött vágott megcsalt. Mégis imádtam. Mindig visszasírtam magam. Aztán egyszer betelt a pohár, mikor anyu barátnőjének írt neten hogy titkos szexkapcs? elköltöztem tőle. Nagyon rossz volt. Nem kerestem de ami nagyon fájt, hogy ő sem engem, nem próbált visszaszerezni minket. Olvastam olvastam és olvastam. anyáék hagytak, gondoskodtak a kicsiről, majd baráti segítséggel megráztam magam és felálltam. Kegyetlen volt, de már hamarabb kellett volna!!!
2011. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Kedves utolsó előtti!Maximálisan átéltem amit leírtál,ezért át is érzem...+ahogy egyik napról a másikra visszafogadta az exét én meg repűltem mint egy nemtiszta P.zs.
2011. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!