Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar feleségül venni?

Miért nem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés
Párommal 12 éve alkotunk egy párt. Van két gyermekünk 8 és 1 évesek. Teljesen elzárkózik a házasság gondolatától. Kérdeztem tőle akkor miért jegyzett el, azt válaszolta nem tudja. Nagyon rosszul esett. Vajon már nem is szeret?
2019. ápr. 28. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Akárki akármit is mond, az esküvő és a házasság csak egy konvenció. És nem kötelező általános érvényben mindenkire, hogy csak ez az egyetlen mód arra, hogy két ember kifejezze az összetartozását.
2019. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Volt egy párom 6 évig. Sajnos ő sem akart elvenni. Kénytelen voltam elhagyni. Hiába maradtam volna vele tudtam, hogy egy idő után nekem hiányozna az, hogy csak a párja és nem a felesége vagyok. Mai napig nem bántam meg, hogy elhagytam.
2019. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom. Én több olyanról is tudok ahol szakitás után a pasi a következő nőt rövid időn belül feleségül vette."

Én sose értettem, hogy ebből miért az jön le az embereknek, hogy a második nő az valami marha nagy szerelem. Nekem inkább az az érzésem az ilyenek láttán, hogy a férfi úgy gondolja, hogy "a Katit nem vettem el és le is lépett, az Ágival nem követem el ezt a hibát".

2019. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!