Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adhat okot szakításra az a...

Adhat okot szakításra az a tény, hogy 7 év és egy gyerek után sem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés
Jol megvagyunk egyébként, még csak veszekedni se nagyon szoktunk, minden rendben az életünkkel, de feleségül nem akar venni. Ha rákérdezek, mindig csak elüti valamivel, ennél jobban erőltetni pedig nem szeretném. De szeretnék feleség lenni. Te ezért képes lennél kilépni a kapcsolatodbol?
2014. jan. 17. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
74%
Nem.nem oszt nem szoroz.Attól se leszel ennél boldogabb mert xy-né leszel.
2014. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
85%
Nem, én ezért nem lépnék ki a kapcsolatból.
2014. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
81%
Bennem fel sem merülne a kérdés. hogy ezért otthagyjak egy jól működő kapcsolatot, pláne ha van egy hétéves gyerekem, nem vagy icipicit önző? Mivel leszel több, ha elvesz? Azt a pénzt költsétek inkább a gyerekre vagy menjetek el belőle nyaralni...
2014. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
73%

tehat minden rendben, gyerekkel minden oke, szeretitek egymast, es egy sz*ros papir hianya miatt te eldobnal mindent, csak mert te 'feleseg' akarsz lenni.


a gyereked biztos buszke lenne rad, ha felnove megkerdezne: 'miert hagytad el aput', es te azt valaszolnad, hogy nem akart papirt alairni. hany eves vagy, kedves kerdezo, 20?

2014. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
96%
És az elején volt róla szó, hogy szeretnél házasodni és ő is azt akarta, csak most változtatta meg ezt?
2014. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
90%
hát, 7 év után már ismerném annyira, hogy tudnám, miért nem akar megházasodni. de emiatt nem hagynám el a párom, az tuti.
2014. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 Imola Ágnes ***** válasza:
60%

Van olyan ember, aki nem házasodó típus...pl én sem vagyok az... nem szivesen mennék hozzá a mostani páromhoz, egyszerüen csak azért nemrt nem érezném jól magam úgy...nem bíroma formális kötöttségeket...tipikusan olyan vagyok, akit ha békén hagynak egy életen át hűséges vagyok, ha lekötnek/korlátoznak...akkor szabadulni vágyom... szerintem ha a kapcsolatotok jó, akkor nincs értelme véget vetni, de ha annyira zavar, ültesd le, és beszéljétek meg.

25/N

2014. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
63%

Pont egy fiatal gyerek mellett ezer mas hasznosabb dologra is el lehet bàszni a penzt mint eskuvore.


Peeersze, peeersze, tudom, eleg lenne siman szerenyen osszeiratkozni az anyakonyvvezetonel, az se baj ha semmibe se kerul.

Na ez a nagy humbug. Mert ruha akkor is kell, gyuru akkor is kell, a hazassagi teremberlet sincs ingyen, plusz dehatakkormar hivjuk meg a szuloket, legkozelebbi rokonokat, menjunk el legalabb vacsorazni...


Egy nagy csomo penz. Tenyleg nem lenne jobb helye annak a penznek mashol fiatal parkent, kicsi gyerekkel?

2014. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha ezt egy éve olvasom, biztos lettem volna benne, hogy valaki csak a közvéleményt teszteli, ilyen ember nincs, akinek a forma fontosabb a tartalomnál...

Aztán történt, hogy az egyik ismerőshöz becsöngetet valami vallási agitátor... (átlag magyar család, lakótelepi lakás, 2 közös iskolás gyerek)... és előadta, hogy micsoda bűnös dolog ahogy élnek, és ha valamelyik nem hajlandó házasodni, akkora másik kötelessége, hogy azonnal hagyja ott... na, ha valaki látott egy Unidentified Flying Objectet Budapest IV. egén az ősszel, az a predikátor volt ez után a javaslata után...

2014. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
14%
Ha neked emiatt megéri a boldog családi életet feladni egy 7 éves gyerekkel, akkor csak sajnálni tudlak. Már a jó sz.ar is keserű.
2014. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!