Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy nem tudjuk...

Létezik az, hogy nem tudjuk egymást elfelejteni?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élünk 10ève mind a ketten az exemmel. Csak ő az ő párjával èn az enyémmel. Vagyis már csak èltünk.

Nekem a szakításunk óta mindig előjön álmomban, főleg az az érzés amit vele éreztem. Ő pedig azt mondja, hogy szinte minden nap gondolt rám az elmúlt években. Most ért el arra a szintre, hogy felhívott és megtörte a hallgatást, a 3. telefonbeszélgetésnél már szinte úgy beszélgettünk egymassal mintha az a 10év nem is lett volna. Kitalálja a gondolataimat is.

Szerintetek van ilyen? Egyszerűen azt érzem, hogy nem telhet el nap már hogy ne hallhassam a hangját, mert belebolondulnèk ha újra elveszíteném. Pedig amikor együtt voltunk még csak a tizes éveink közepén jártunk, nem tudjuk egyszerűen hogy mi lehet az, ami ennyire megfogott minket a másikban. Ő kész lenne elválni a feleségétől miattam. Èn viszont nem tudom hogy mennyire vehetem komolyan. Hiszen személyesen nem is találkoztunk évek óta. Ő viszont biztos benne, hogy èn vagyok az igazi, és ez a mindent elsöprő szerelem-mint a filmekben.

Mit gondoltok?



2019. máj. 2. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek ilyen párt. Kamaszkorukban jártak, aztán szétváltak útjaik. Mindkettőnek lett felesége/férje. Sok év után újra összejöttek, azóta összeházasodtak, 2 gyerekük született és nagyon jól megvannak.
2019. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt. Kamaszkorukban jártak, aztán szétváltak útjaik. Mindkettőnek lett felesége/férje. Sok év után újra összejöttek, összeházasodtak, de azóta egymást is otthagyták...
2019. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Szegény párjaitok...
2019. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Ne engedd, hogy miattad felbontsa a házasságát! Nős ember, hagyd békén! Éppen elég baj, hogy a Te kapcsolatod tönkrement, miért akarod tönkretenni az övét is? Egy szétrombolt házasság romjaira akarod építeni a boldogságodat? Aki pedig hűtlenül felrúg egy tízéves házasságot, az gyakran a következő kapcsolatát is ugyanilyen könnyedén felrúgja.

Keress magadnak egyedülálló férfit.

2019. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!