Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött a húgomba?

Mi ütött a húgomba?

Figyelt kérdés

A húgom 7 éves és nagyon furcsa a viselkedése.

Már vagy 3 év kb ugyan ez megy, kivétel a suli, mer a szüleinket még nem hívtak fel, hogy valami komoly gond lenne vele.


A húgom a szobájában állandóan magában beszél, valamihez ami nincs ott.

Néha mesekönyvek képeit nézegeti vele, vagy zöldséget kínál neki volt, hogy kiment a falu melletti rétre és ott is furcsán viselkedett.


Ami a leg bizarabb: egyszer nagyon kiváncsi voltam, hogy mihez/kihez beszél.

Aznap egy kisebb tányérban egy szem szőlőt vitt be a szobájába, húgom kiment a szobájából.

Benéztem és láttam, hogy az ablakpárkányon volt a tányér, akkor gyorsan becsuktam az ajtót, mert azt hittem, hogy visszajön.

Újra benéztem az ajtón és láttam, hogy nincs a tányéron a szőlő- és ez nem kamu!

Persze tudom, hogy hülyeség és én is kételkedem, de azért nagyon durva és ijesztő.


Nem értem pedig vannak barátai, nem szenved hiányt semmiből, sőt inkább nagyonis el van kényeztetve.

Anyum szerint majd kinövi, csak én nagyobb figyelmet kell, hogy szenteljek neki.

Anyum igazából nem aggódik, mert azt mondta, hogy neki is volt képzeletbeli barátja.

Lépjek közbe és kérdezgessek dolgokat?



2019. máj. 9. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira titkolná, akkor nem is hallanád. Miért nem kérdezel rá kihez beszél?
2019. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Játszik a húgod, de ezek szerint neked élénkebb a fantáziád, mint neki. Ebben a korban rengeteg szerepjátékot játszanak. Ha nincs hozzá tesó, vagy barát, akkor odaképzelik és úgy játszanak. Lehet, a szőlőt már akkor megette, amikor kirakta az ablakba :) Lehet olyat játszik, hogy eteti a madarakat, vagy ki tudja. Foglalkozz, játssz vele többet!
2019. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett hogy furcsának gondolod a 7 éves hugodat, inkább beszélgess vele sokat/ne erről amit írtál/,játsszál, foglalkozz vele, mert nagyon egyedül érzi magát, nincs aki törődjön vele annyit amennyit szeretné, ezért igen, van egy elképzelt barátja, aki beszél vele, játszik.

Gyerekkoromban ilyen nekem is volt.Nem lettem bolond.Ha nem múlik el nála kb.14 éves korára, akkor már esetleg gond van.

2019. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem de azt mindta, hogy titok. Anyámnak meg azt, hogy egy tündérhez.

Nekem ott a suli, végzős vagyok, de azért foglalkozom a húgommal is.

A húgom ahogy belépett a szobába ki is jött, de miért vitt be csak 1 szem szőlőt? Ezt nem értem, de mind1. Lehet, hogy csak behaluztam.

2019. máj. 9. 16:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom, nekem is volt, de én 7-8 éves koromban már nem.
2019. máj. 9. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzelt barátja van, ez nem ritka. Magányosnak érzi magát nélküle.
2019. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy hogy akarsz közbelépni? Megtiltod neki hogy legyen fantáziája?
2019. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Csak gondoltam, hogy kicsivel többet foglalkozom majd vele, de az idő hiánya miatt nem igazán tudok, a szüleink meg dolgoznak.
2019. máj. 9. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Az sosem baj ha több időt töltesz vele.
2019. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hisz mégis csak a húgom és mindennél fontosabb nekem.
2019. máj. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!