Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudja venni a lányaimat a...

El tudja venni a lányaimat a férjem válaskor?

Figyelt kérdés

Van 2 kislányom ,és egy pici fiam , de neki más az apukája. Bevételem csak a családi potlék ,plusz a párom fizetése. Egészségugyi okok miatt , most nem tudok dolgohni . Nem sok minden . A ház amibe élünk 50-50 százalék a férjemmel . Én lakok benne, ő elköltözött barátnöjéhez . Azzal fenyegeg , h mivel ö nem lakik a házba ,amin hitel van , mégis ő fizeti a hitelt , ö nem szeretné , és adjuk el. De albérletet találni 3 gyerekkel, havi kb 15 000 forintal nem olyan egyszerű.

A férjem szinte luxus körülmények közt él.

Gyerektartást nem fizeg , mivel nekem állt , hogy én nem a gyerekekre költöm , igy bevásárolt nekik csak élelmiszer , ruhákat ...de ezzel nem sokra megyek , ugyanis nekem pénz kell .sokszor a számlakat se tudom fizetni , ezzel is fenyeget , hogy elöbb utóbb ugyis kikapcsolnak valamit és akkor szi te biztos , hogy harc nélkul hozzá kerülnek a gyerekek .

Plusz a kisfú apukája is harcol a kisfiáért , hogy nála jobb helye lenne , és össze fogtak a férjemmel , hogy majd kicsinálnak . A jelenlegi párom teljes mértékben mellettem áll , rajta kivül nincs másom .

Mit tudnák tenni ? Mennyire lehetnek valósak ezek a fenyegetések ?házat gényleg el tudja adni , ha én nem megyek ki belle ?


2019. máj. 9. 16:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
#10 nem csak ez van, csak nem akartam sokat írni, mert tökmindegy. a lényeg az, hogy van még olyan bíró, aki automatikusan az anya oldalára áll.
2019. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Van, nem azt mondtam, hogy ideális a helyzet. Sajnos. Másik kérdésnél írtam a kádárista kroszakból való berögződésről. Az még megvan.
2019. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és meglátásom szerint jobb helyen is lennének az apjuknál...


Őszintén Kérdező, miből akarsz felnevelni 3 gyereket, családi pótlékból?! Tudod te, mennyibe kerül akár egyetlen egy gyerek felnevelése, iskoláztatása, elindítása az életben?

2019. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Van mitől tartanod. Főleg, hogy még ellened is fordultak és elhatározták, hogy kicsinálnak.
2019. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és jobban járnak, ha az apához kerülnek.

Tetszik vagy sem, a pénz nagyon fontos, és neked nincs.

2019. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
a gyermekelhelyezesi eljarasnal megvizsgaljak az anyagi hatteret is, nem tul rozsasak a kilatasid. foleg ha meg a szamlakra sincs penzed!
2019. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Anyagiakra hivatkozva nem.

Amúgy faxa kis nő lehetsz. Van egy férjed, akitől van 2 gyerek, van egy másik pasi, akitől van egy kisebb gyerek és épp egy harmadikkal élsz. Talán már terhes is vagy újra?

2019. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, mivel nincs jövedelmed, esélyes, hogy édesapánál helyezik el a gyerekeket. Főleg, hogy luxuskörülmények között élnének, miért akarnád, hogy nyomorogjanak meg éhezzenek?
2019. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Igen!

Ahogy írják jobb helyen is lennének a gyerekek az apjuknàl!

3 gyerek 2 pasitol, de már a 3.al élsz.

A lányok vannak a ferjedtől és meg el sem váltàl, de már van még egy gyerek és az ő apjaval sem vagy együtt! Ráadásul a közös lakásban éltek?

A ferjed fizeti a hitelt, vesz a gyerekeknek ezt azt...az nem elég?

Ha gyerektartást fizetne a hitelt nem ugyan ott tartanal, lehet rosszabb lenne.

Dolgozni nem tudsz (vagy inkább nem akarsz).

Akkor megis mit vársz? Hogy fogod a gyerekeket felnevelni?

Meg is érdemled hogy kicsinaljanak és el vegyék a gyerekeket!

A lakás közös, igy a bíróság kotelezhet eladásra is! Akár utcára is kerülhetsz!

2019. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egészségügyi gond akadályoz meg a munkavégzésben?
2019. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!