Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 20 éves...

Ti elengednétek a 20 éves fiatokat úgy külföldre nyaralni, hogy kiskorúak is vannak vele?

Figyelt kérdés
Igazságszerint 3-an lennénk nagykorúak. A barátnőm, a barátom és én. Rajtunk kívül pedig lenne 9 kiskorú is. A legfiatalabb még csak 1 éves lesz, a többiek 11-14 évesek így vegyesen.

2019. máj. 10. 17:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Szuper hohy el még mindenki. Reméljük így is marad. Továbbra is az a véleményem, hogy a nagykorúak mehetnek, ahova akarnak, a kiskorúak meg maradjanak a szuleikkel.
2019. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Szerintem beszélek ma szüleimmel ha hazaértek, aztán majd meglátjuk.


Megértem azt is, aki a kicsiket nem engedné el. Én is tudom, hogy nagy felelősség 9 gyerek. Még átgondolom. De annyira várják már szegények.

2019. máj. 10. 19:02
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
én nem mennék ennyi fiatalkorú gyerekkel, abból nem sok kikapcsolódás lenne.
2019. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

"Nem tudom, mi nem egyszer mentünk már el így együtt valahova, de nem csak mostanság. 3 évvel ezelőtt is elmentünk ide-oda, mondjuk az is igaz, hogy akkor csak 5 gyerek volt meg mi is még csak 15 és 17 évesek voltunk"


Igen, csak 3 évvel ezelőtt nem volt veletek az 1 éves - akinek teljesen mások lesznek az igényei, mint Nektek, fiataloknak. Ha el akartok menni bulizni, este szórakozni, akkor viszitek az 1 évest is magatokkal?

Vagy mégis hogy?

3 nagykorúra túl sok a 9 kiskorú, főleg külföldön, amikor elég, ha valamit nem találtok, elmerültök a térképben /telefonban és az 1 éves máris elszelelt.


A 20 évesnek már nem kell elkéredzkednie, felnőtt ember.

Az számomra elég furcsa, hogy egész életedet a húgoddal élted - mégsem akarják Veled elengedni.

2019. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

"De annyira várják már szegények."


Hát látod, ez is azt mutatja, hogy felelőtlen vagy. Normális felnőtt ember elobb a szülőkkel beszél és a gyerekeket csak akkor vonja be, ha még van az engedély és 1000% hogy mehet mindenki.

2019. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nekem ez most nagyobb kikapcsolódás lenne, mint mondjuk összeülni a barátokkal és sörözgetni, vagy buliba menni, vagy tudom is én. Barátnőmmel meg nagyon sokat vagyok kettesben. Ő dobta fel ezt az ötletet egyébként, hogy elmehetnénk valahova így mindnyájan.


De mint írtam, még alaposan átgondolom ezt az egészet, mert nagy felelősség és nem akarom, hogy bárkinek bármi baja legyen.


Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 10. 19:12
 17/32 A kérdező kommentje:
#15 Igen, ezt a részét eléggé elszúrtam, mert mondhattam volna, hogy ezt most inkább hagyjuk. De amint kimondta a barátnőm ezt az ötletet, már mindenki ugrált örömében.
2019. máj. 10. 19:19
 18/32 anonim ***** válasza:
25%
Valamikor 17 év volt a belépési korhatár a Waffen SS-be, aztán lehetett menni a keleti frontra. Te meg félsz elengedni a 20 éves kölyködet egy nyaralásra? Hát micsoda elkorcsosult korban élünk?!
2019. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#18 Nem a 20 évest félti, hanem a gyerekeket, amit teljes mértékben meg is értek.
2019. máj. 10. 19:28
 20/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem engedném el, még szülöként is nagy felelõsség.
2019. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!