Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 20 éves...

Ti elengednétek a 20 éves fiatokat úgy külföldre nyaralni, hogy kiskorúak is vannak vele?

Figyelt kérdés
Igazságszerint 3-an lennénk nagykorúak. A barátnőm, a barátom és én. Rajtunk kívül pedig lenne 9 kiskorú is. A legfiatalabb még csak 1 éves lesz, a többiek 11-14 évesek így vegyesen.

2019. máj. 10. 17:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
Én 21 évesen, gyakorló tanárként 30 alsós gyerekkel mentem kirándulni úgy, hogy csak hárman voltunk rájuk felnőttek. Nem volt egyszerű, de megoldottuk.
2019. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Még azért 2 dolgot had írjak le.


Szóval, én 1-szer már voltam ott, de nem csak ott. Sokat voltam már külföldön. Igaz, osztállyal. Az angolt is nagyon jól beszélem. Húgom meg főleg.


A másik, van 3 lány, akik kicsit felelősségteljesebbek a többinél, ők is figyelnének a többiekre valamilyen szinten. Főleg az 1 évesre. De rá az összes a fiún kívül. 10 percenként más akarja fogni őt. Tapasztalat.

Talán őt féltem ilyen értelemben a legkevésbé. Van 2 lány meg az egyszem fiú, akik kicsit bátrabbak elmászkálás terén.

2019. máj. 10. 19:41
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha úgy érzed, hogy nem lesz gond, akkor menjetek. MI innen nem tudjuk megmondani, mi legyen, mert nem ismerünk se téged, se a többieket. Beszéljétek meg otthon.
2019. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%

21!


Tehát minimum egy pedagógus, aki tudja hogy kell a gyerekeket kezelni plusz egy, aki annak tabul, ergo valamilyen szinten ő is tisztában van vele és még egy felnőtt. Ráadásul azonos korosztaly. Itt van egy 1 éves csecsemő, plusz 8 11 és 14 év közötti. Ne keverjük a szezont a fazonnal

2019. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Erről jut eszembe, ha a nagybátyám is eltudna jönni, az nagyon jó lenne. Ő tanár egy kisgimnáziumban és pont ilyen korú gyerekeket tanít. Nagy segítség lenne. Ha beszéltem szüleimmel és elengedik a húgomat is, akkor vele is beszélni fogok. Hátha.
2019. máj. 10. 20:03
 26/32 anonim ***** válasza:
36%
24-esnek: Á, dehogy voltam én tisztában vele! Az első komolyabb gyakorlatom volt, addig gyereket se láttam közelről, még a rokonságban sem volt. Azt se tudtam, mit lehet elvárni egy alsós gyerektől, mit tud már és mit nem. Elméletben persze tanultuk, de a valóság az más. Paráztam is rendesen :) A kérdezőnek szerintem sokkal több gyakorlata van, mint nekem volt akkor.
2019. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%

1 évest nem engednék, nemhogy külföldre, de máshova sem szülő nélkül.

A kamaszokkal simán, bár az nem lenne rossz ötlet, hogy legyen még egy felnőtt veletek.

2019. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27 Az 1 évest a barátom neveli.
2019. máj. 10. 23:08
 29/32 anonim ***** válasza:
42%

Kizárt.

De nem is értem, honnan ez a sok kiskorú gyerek, hol vannak a szüleik, árvaházi gyerekek? Totál értetlen az egész sztorid. Felnőttként miért kisgyerekekkel akarsz külföldre menni, miért nem mindenki a saját korosztályával barátkozik?

2019. máj. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy kik ők, azt is, hogy beszéltem már a szüleikkel és látom, mindenbe valami rosszat kell belelátni.

Én az ilyennel nem is törődöm inkább.

2019. máj. 11. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!