Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apróbb ajándéknak...

Milyen apróbb ajándéknak örültök külföldi rokontól?

Figyelt kérdés
Megyünk haza látogatóba fél év után és valami apróságot mindenkinek vinnénk. Karácsonyra helyi édességet és sós rágcsákat küldtünk ajándékba.
2019. máj. 20. 00:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is valami finomságnak, különleges fűszernek, teának szoktam legjobban örülni,és nem kell nagy dologra gondolni, én egy doboz teát vagy egy tábla csokit is nagy becsben tartok.
2019. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg aminek én nagyon örültem, egy szakácskönyv helyi ételekkel. Ha beszélik az adott ország nyelvét szerintem ezzel se lőhettek mellé.
2019. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Imádok konyhatündérkedni, így én olyan fűszereknek örülök a legjobban, amik nálunk nem elterjedtek.
2019. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a külföld melyik ország? Én Csokonai,vagy egy helyes bögrének örülök.
2019. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor maradok megint a gasztronál :) Angliáról van szó esetemben is.
2019. máj. 20. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!