Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi munka több pénz vagy...

Külföldi munka több pénz vagy család?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? Pénz vagy család? Pénz vagy itthon lenni,a saját ágyamban feküdni kelni a kiskutyámmal jó nagyokat sétálni.. Már voltam kint 1x 4hónapra.. jó kis pénzt keres az ember,és a hotelban volt szállás és napi 2x étkezés(vendéglátás) Hezitálok ki menkej e még...

2019. febr. 17. 19:39
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Elnézést az utolsó mandatom elgépeltem :)
2019. febr. 17. 19:40
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Család
2019. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
család
2019. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ.


Ha fiatal vagy és valamikor szeretnél saját családot alapítani, akkor mindenképp külföld, itt nem lehet ezt megalapozni, hacsak nem örököltél milliókat. Ha ilyen szempontból fontos neked a jövőt akkor menj ki mindenképpen, itt csak szenvedni fogsz.


De ha más az élethelyzeted, akkor nem feltétlen ezt ajánlanám.

2019. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
Én kint élek 11 éve, és ha újra kezdhetném akkor a családot választanám. A pénz egy dolog. De kint csak ez marad. Pénzt keresel, majd rájössz, hogy mindenből kimaradsz amit otthon a család együtt tölt el. Kimaradtam rengeteg ünnepekből, szülinapokból, vagy csak "hétvégén bográcsozunk" napokból.
2019. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, 4-es vagyok megint, csak az előzőre reagálva: én és a párom meg azt bántuk meg, hogy itthon maradtunk, és 7 év után is albérletben nyomorgunk.

Úgyhogy kinek mi.


De azt hozzáteszem hogy nekem nincs olyan szoros kapcsolatom a családommal, sőt, úgyhogy nyilván ez is mindenkinél más.

2019. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha még nincs gyereked, komoly kapcsolatod, akkor menj külföldre, szezonmunkára, lesz pár szabad hónapod mellette.
2019. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Párommal mennénk,és még nincs gyerekem. 25 vagyok. Csak emlékszem a honvágyra amit ott éreztem,viszont tény,hogy jó érzés volt amikor megkaptam a legelső fizetésem 300 fölött,előtte pedig max csak 150 jött itthon..nagyon feladja a leckét.. :(
2019. febr. 17. 20:19
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha még nincs család, akkor ideiglenesen jó lehet a külföldi munka, kicsit gyűjteni. De ha nem tudsz gyűjteni és ott is elmegy a fizetésed, akkor nincs értelme. Akkor inkább itthon a családdal, barátokkal, nem idegen helyen.
2019. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ, hogy milyen családra gondolsz.

Szülőkre és testvérekre? A saját ágyad a szülői házban?

Egyszer úgyis eljön az a pillanat, hogy a saját lábadra kell állni.


Férjed/Feleséged esetleg még gyerek is van?

Ebben a helyzetben már én is meggondolnám magam. Valószinüleg csak akkor mennék, ha ők is jönnének.

2019. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!