Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Korai ha megkérné...

Szerintetek? Korai ha megkérném a barátnőm kezét? 6 hónapja vagyunk együtt, úgy érzem megtaláltam az igazit. én 25 vagyok barátnőm 20.

Figyelt kérdés
Várjak még? Az apjával nagyon jól kijövök, mondta is higy eddig én vagyok a legszimpatikusabb, de az anyja(anyós jelölt) nem kedvel. Szertintem nagy port kavarnék! nem? Van lakásom, mindent megadnék a lányának. nem kellene félteni.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 7. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem várjatok még, nagyon fiatal barátnőd, és a hat hónap nem egy olyan hosszú idő, szerintem ismerjétek meg jobban egymást, és ne kapkodjatok ráértek még ezzel!:)
2010. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Valóban túl fiatal még a lányzó , nekem is ez a véleményem, várjatok még ezzel kicsit - de ez csak kívülálóként mondom, nem tudhatjuk milyen a viszonyotok, mit terveztek , hogyan gondolkoztok....
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő is komolyan gondolja az egészet! csak az anyjától fél.
2010. júl. 7. 20:12
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
sztem legalább még hat hónapot várjatok..
2010. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez az, "fél az annyától" - nem felnőtt, önálló ember ő még, ha fél a szüleitől - biztosan bele kell ugrania egy házasságba???? hááááááát, szerintem nem jó ötlet - jegyezd el, az is jelzi a komoly szándékot.
2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem még korai, bár a barátnőmnek a kezét 17 éves korában kérték meg 3 hónap után, 4 éve együtt vannak, mostanában lesz az esküvő. Mi a párommal 2,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de én még tanulok, így biztos nem mondanék igent. 19/L
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
1 hónapja össze költöztünk már, az apjának elmondta mi a szándékunk.. azt mondta áldása ránk.. de az anyjával mit lehet kezdeni..
2010. júl. 7. 20:19
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha már együtt is laktok??:) Akkor hajrá! Szerintem is vágjatok bele! Nem kell várni 30 éves korotokig, ez hülyeség, ne kövessétek a sok (hülye) embert aki 40 évesen szül és 39 évesen megy férjhez!!:)
2010. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Én 6 hónap után még le se feküdtem a barátommal, nem hogy hozzámenjek... Szerintem ez nagyon rövid idő. Várjatok még, ha ő az igazi, akkor akármnnyit vársz, az marad, ha meg mégsem ő az, akkor jobb, hogy nem kapkodod el!
2010. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves voltam amikor megismerkedtünk a (későbbi) férjemmel. 1 év múlva már házasok voltunk. Az esküvőnk után majdnem napra pontosan 2 évre született az első gyerekünk. Ennek már több, mint 26 éve.

Az egyik lányom nem volt még 19, amikor eljegyezte a barátja, 7 hónap együttjárás után. Szerencsére mi mindketten (a férjem is, én is) jóban vagyunk mindkét vő jelöttel.

Nekünk bejött a "korai" eljegyzés.

Ismerek olyat, akik 4 évig jártak együtt, utánna eljegyzés, fél évre rá esküvő (23 L és 29 F) és egy évre rá már el is váltak.

Ha az eljegyzés mellett döntesz, gratulálok mindkettőtöknek és sok boldogságot!

2010. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!