Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal! Volt elottem egy 4 éves kapcsolata, de a lánnyal már nem talaákozott lassan 3 éve! Képeit megtaláltam a barátom szobájában! Mért? Bov. Lent

Figyelt kérdés
szerényben csomo kozos kép!még mindig szereti vagy mi van?mért nem dobta ki a képeket?
2010. aug. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kedves emlékek fűződnek hozzá és nem akarta csak ugy kidobni.
2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden egyes exemről megvannak a közös képek, sőt szám.gépbe is külön mappa exekkel XD Már egyáltalán nem szeretem őket és most boldog párkapcsolatban élek. És őt sem zavarja, hogy megvannak a képek. Nem kell feltétlenül azt gondolni, hogy még szereti őt vagy valami. Nyugi, szerintem nem lesz itt gond. :)

L/17

2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerüen az az idöszak az Ö életének egy része - és miért kellene kidobnia?

Nekem is megvannak azok a képek, amik az elsö házasságom idején készültek, a volt férjem is rajtuk van, idönként megnézem ezeket is. Ez életem 10 éve, voltak szép élmények is, nehogy már azért ki kelljen öket dobni, mert az exemmel nem értettük meg késöbb egymást. Nem szeretem már, de ennek ellenére része az életemnek.

2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ha rákérdezel de szépen nyugisan..
2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért dobná ki? az élete volt az a lány még annó. mostmár te vagy az élete, de attól még az előző fontos. vissza kell tudni nézni a multba, hogy értékelhessük a jövőt. néha jó megnézni az emlékeket.
2010. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is megvannak az exemmel a kozos dolgok a szekrenyemben egy dobozban(rozsa, kepek, bogre, koncertjegyek, stb.), de nem dobtam ki, mert mi ertelme van, annak ellene, hogy o kidobta xd. A jelenlegi parom is tud rola, de szerintem mar el is felejtette, nem nagyon izgatja. En sem latom soha, max ha meg akarom nezni akkor tudom hol van. Exemnek is volt egy emleke elteve, megkerdezte, higy ki e kell dobnia, mondtam, hogy megertem, hogy az egy emlek, es nyugodtam elteheti.
2021. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!