Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengeditek a ferjetek szó...

Ti elengeditek a ferjetek szó nélkül éjszakára bulizni?

Figyelt kérdés
Hétvégén falunap volt a szomszéd településen. Párom előállt azzal hogy ő szeretne elmenni a falunapra. Egész megörültem én is szeretem az ilyen bulikat. Erre a kedves férjem azt mondja h ő egyedül menne. Ha én is vele akarok menni akkor inkább nem megy sehová. (Tehat velem nem jön ) végül elment egyedül délután 4 kor és másnap reggel 9 kor jött haza. Állítólag összefutott ismerősökkel azoknál aludt és nekem ehhez még jó képet kell vágni mert különben meg neki állna feljebb.
2019. jún. 6. 14:15
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
48%

Biztos elengednék.


Múltkor volt egy kérdés, ahol a Kérdezőnek hasonló volt a gondja, csak ott ő volt a férfi. A válaszok szerint hülyeség aggódni, mert ha megvan a bizalom, akkor el kell engedni, stb...

2019. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Az elengedés nem jó szó, de azért elég fura, hogy veled nem akar menni, csak és kizárólag egyedül. Így azért elég furcsa.
2019. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk ez természetes. Na és kölcsönös. Vagy is, mind ketten szoktunk külön menni 1-3 napra. Programtól függően.
2019. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

ÍGY nem tetszene a dolog.

Ugyan nálunk nincs olyan, hogy ELENGEDEM, mert egy felnött embernek nem kell engedély, de az nekem nem fér bele, hogy CSAK NÉLKÜLEM akar menni, ha én is megyek, akkor inkább marad.

Elvileg vannak külön programjai haverokkal, de nem ilyenek.

Emellett a szomszéd faluból haza tudna jönni éjszakára, ez nekem így nem elfogadható.


Viszont garantáltan nem vágnék ehhez jó képet, megmondanám a véleményemet (NEM HISZTIT!!!) és nem érdekel, ha neki áll feljebb, ez magánügye.

2019. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem gond, ha a férjem bulizni akar, menjen. De ha olyan programra megy, amire én is szìvesen mennék, de celem nem hajlandó menni, viszont egész éjszakára kimarad, az nekem több, mint gyanús. Én biztos rákérdeznék, kinél aludt.
2019. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen szó nélkül elengedem, bár ez elég fura szó rá, nem ezt használnám, mert nem az anyja vagyok akitől engedélyt kell kérnie, hanem a felesége és örülök ha jól érzi magát a barátaival. Nálunk általában abból szokott "vita" lenni, hogy azt akarja, hogy én is menjek, de nekem nincs kedvem vagy fáradt vagyok stb.

Szóval azért ebben a felállásban ez tényleg elég szomorú, megértem ha bánt a dolog, de inkább üljetek le és beszéljétek meg. Valószínűleg van valami amögött, hogy most szeretett volna kicsit nélküled kikapcsolódni és ezt szerintem jobb ha most nem úgy kezeled, hogy besértődsz (bármennyire is jogos akár), hanem utána jársz az okoknak.

2019. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

Állítólag összefutott ismerősökkel, azoknál aludt?

Hát persze...

2019. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

A külön-külön szórakozásban nem találok semmi kivetnivalót.

De az általad leírt szituáció nekem nagyon nem ilyennek tűnik.


Együtt szoktatok elmászkálni? Máskor is volt már példa, hogy külön menjetek?

2019. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
18%
Nem bízol benne és kész. Nincs mit ragozni.
2019. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősnél aludt...ahha.. és telefonálni nem tudott, hogy nem jön haza?
2019. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!