Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengeditek a ferjetek szó...

Ti elengeditek a ferjetek szó nélkül éjszakára bulizni?

Figyelt kérdés
Hétvégén falunap volt a szomszéd településen. Párom előállt azzal hogy ő szeretne elmenni a falunapra. Egész megörültem én is szeretem az ilyen bulikat. Erre a kedves férjem azt mondja h ő egyedül menne. Ha én is vele akarok menni akkor inkább nem megy sehová. (Tehat velem nem jön ) végül elment egyedül délután 4 kor és másnap reggel 9 kor jött haza. Állítólag összefutott ismerősökkel azoknál aludt és nekem ehhez még jó képet kell vágni mert különben meg neki állna feljebb.
2019. jún. 6. 14:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne? Egy kapcsolat alapja a bizalom. Nem kell rögtön azt gondolni, hogy biztos k*rvázni fog.
2019. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
75%
Aztán ő lesz a hülye, aki nem vette észre, hogy csalja a férje.
2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem ! Lehet külön programja, mehet haverokkal , de legyen kedves a megbeszélt időben hazajönni, és az nem reggel 9. Olyan meg nincs hogy én is menni akarok abba a buliba ő meg leráz. Ez ultragáz és gyanus.
2019. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
19%

#13- as

Érdekes amit írsz,nálunk si van falunak sosem készülnek képek. Max akkor ha én xy eladóról cisnálok,vagy a havarei társaságomról

2019. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom nálunk ez úgy van, hogy a férjem szó szerint könyörög, hogy menjek vele mindenhová. Az lenne fura, ha nem akarná, hogy menjek. Még sosem voltunk külön bulizni, max a céges bulikon, mert oda nem mehet külsős ugye. Sokszor én mondom neki, hogy menjen már pasis estét tartani a haverjaival, mert kell az is néha.

Elég gyanús ez a dolog kérdező, ami veled történt, bizalom ide vagy oda, nekem se lenne tiszta a helyzet. Nem árt, ha résen vagy. (Persze nem kell nyomozgatni, meg feltörni a fiókjait)

2019. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván szórakozhatna egyedül, ha akarna (de nem akar...) a barátaival, kollégáival, oda én felesleges lennék.


De ez, hogy olyan programot akar egyedül, ami engem is lérdekelne, és ha én menni akarok, akkor ő azértse, az nekem se tetszene.

2019. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
Férjed megcsal!
2019. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
38%

A sok IQ-huszárnak aki rögtön megcsalást emleget: ha valóban mással hetyegne akkor nem emlegetné hogy "akkor inkább nem megyek sehova". Hanem előállna egy fedősztorival hogy ő biztosan elmenjen, a kérdező meg biztosan ne.


De nem baj, pontozzatok le, hadd gyanakodjon a kérdező a semmire (max. egy alkoholizálásra a haverokkal). Hadd szüljön ez még több problémát náluk. (Én végeztem a Családi kapcsolatokkal, ennyi elvakult embert még az Ezotériában se találni, jesszus atya úristen...)

2019. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%
Nagyfiú már, nincs szüksége más engedélyére, hogy bulizni menjen. :) Én is szoktam néha nélküle baráti találkozóra, buliba menni, ő is szokott nélkülem (valamivel gyakrabban). Van, amikor rákérdezek, hogy "kanbuli" lesz-e az esemény vagy "csatolt részes". Viszont ez a "ha te mennél, ő nem megy" dolog nagyon gáz, ahogy annak sem örülnék, ha nem tudnám, mikor jön, hol alszik. Szerintem nem csak megcsalás lehet a dolog hátterében, hanem olyasmi is, hogy szerette volna kontroll nélkül leinni magát a sárga földig (hatalmas program). És milyen gáz már a haverok előtt, ha az asszony beleszól abba, mennyit igyon...
2019. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%

De itt nem arról volt szó, hogy a kérdező nem akarta a férjét "elengedni". Hanem arról, hogy ő is szeretett volna elmenni, de a férje erre azt mondta, hogy ha a kérdező is menne, akkor ő viszont nem megy sehova. Most őszintén, azt miért is nem lehetett volna megoldani, hogy mindketten elmennek, de külön buliznak, ki-ki a maga társaságával? A kedves férjnek ez miért is nem volt opció? Bocs, de én erre azt mondtam volna a helyedben, Kérdező, hogy helyes, ha így nem mész sehová, akkor te itthon maradsz, és én meg megyek bulizni a falunapra. Csá.

Szerintem sem kell senkit "elengedni", de ez a "ha te elmész, akkor én inkább nem", na, ez a pofátlan és bántó része a dolognak.

2019. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!