Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengeditek a ferjetek szó...

Ti elengeditek a ferjetek szó nélkül éjszakára bulizni?

Figyelt kérdés
Hétvégén falunap volt a szomszéd településen. Párom előállt azzal hogy ő szeretne elmenni a falunapra. Egész megörültem én is szeretem az ilyen bulikat. Erre a kedves férjem azt mondja h ő egyedül menne. Ha én is vele akarok menni akkor inkább nem megy sehová. (Tehat velem nem jön ) végül elment egyedül délután 4 kor és másnap reggel 9 kor jött haza. Állítólag összefutott ismerősökkel azoknál aludt és nekem ehhez még jó képet kell vágni mert különben meg neki állna feljebb.
2019. jún. 6. 14:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%

Nekem már az elején gyanús lett volna amiért velem nem akart menni. Elengedtem volna,de én is mentem volna utána. Persze úgy hogy ne tudjon róla. Inkább legyek gyanakvó féltékeny dög,mint utána mindig azon rágódjak,hogy vajon mit csinálhatott.

Esetleg még a haveroknak is feltennék egy két keresztkérdést .

2019. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
73%

Persze. Megbízom benne, ha meg csalni akarna, arra találna alkalmat. Nem a falunapon, az ezer ismerős között hetyegne a szeretőjével. Valószínűleg csak szeretett volna a barátaival lenni... Minek mentél volna utána, mint valami mágnes? Két külön személyiség vagytok, nem kell állandóan a s..ggében lenned. Nő vagyok, de én is kiakadnék, ha a barátnőimmel mennék valahová, aztán közölné a férjem, hogy ő is jön. Nem azért, mert titkolózom, vagy bármi, de nekem kell az, hogy néha külön is legyünk.


Ettől függetlenül van heti 1 randinapunk, amikor csak kettesben csinálunk kimenős programot, utazni/wellnessezni is szoktunk menni ketten, jól működik a házasságunk. Azt viszont nem nézném el, hogy szó nélkül marad ki éjjelre... Dobjon egy sms-t vagy bármit, de ez, hogy másnap felbukkan, nem fekszik.

2019. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én férfiként azt mondom, nem vagyok gyerek, nem kell "elengedni", megyek ahova és amikor akarok.


Amúgy szerintem nem lehet annyira leegyszerűsíteni a dolgot, hogy "megcsal és pont".


Szerintem alapvetően a kapcsolatot magát kell vizsgálni, mennyire jönnek ki jól, mennyire nőttek egymás nyakára. Egyszerűen van, hogy az ember még a szerettei társaságát is soknak tartja, és néha nélkülük akarja kiengedni a gőzt.


De igazából mindegy is, mert a kérdezőt úgyis felhergeli a sok megcsalós és csak még inkább gyanakodni meg ragaszkodni fog, a férj meg még inkább nem akar majd vele lenni. Ördögi kör.

2019. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
64%
Ezeken a női válaszokon, sírok 😂😂😂 "Elengedem, meg legyen itthon a megbeszélt időben" 😂😂😂
2019. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
51%
34- es miért? Egy kapcsolatban nem alap tartani a szavad és otthon lenni amikorra igérted? Gáz, ha nem. De ha annyira jó a buli akkor lehet dobni egy sms- t hogy bocsi maradok még. Ha kapcsolatban élsz nem vagy független, nem csinálhatsz mindig amit akarsz mert tekintettel kell lenni a másikra. Ha ez nem megy, lehet szingli maradni.
2019. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
55%

Én mêg csak 64 vagyok, de soha nem mondtam egyik páromnak se, hogy ha ő is jön, akkor sztornó az egész

Ha nem is szó szerint, de én voltam már így lerázva, utóbb láttam csak, hogy nem ok nélkül.

Szóval próbálj vele beszélni a jövőtökről, de készülj csendben az elválásra is.

2019. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!