Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengeditek a ferjetek szó...

Ti elengeditek a ferjetek szó nélkül éjszakára bulizni?

Figyelt kérdés
Hétvégén falunap volt a szomszéd településen. Párom előállt azzal hogy ő szeretne elmenni a falunapra. Egész megörültem én is szeretem az ilyen bulikat. Erre a kedves férjem azt mondja h ő egyedül menne. Ha én is vele akarok menni akkor inkább nem megy sehová. (Tehat velem nem jön ) végül elment egyedül délután 4 kor és másnap reggel 9 kor jött haza. Állítólag összefutott ismerősökkel azoknál aludt és nekem ehhez még jó képet kell vágni mert különben meg neki állna feljebb.
2019. jún. 6. 14:15
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően nincs ezzel gond, olyan is volt már, hogy a haverja hívott fel, hogy túl jól sikerült a buli, majd reggel hazaküldi. Max akkor aggódom/mérgelődöm, ha nem szól, és úgy jön órákkal később, de akkor sem azért, mert megcsaláson stresszelnék, hanem mert nem szeretem, ha valaki nem tartja a szavàt. Akkor inkább mondja, hogy nem tudja, mikor jön, és nincs gond.

De egyrészt, ha olyan van, hogy nélkülem menne, akkor elmondja, hogy azért, mert kanbuli (pl koncerten pogózni akar, nem rám vigyázni a tömegben - bàr nem kell, de ő így érzi :D), vagy akármi, másrészt ilyen nincs, hogyha én is megyek, inkább nem jön. Ez több mint gyanús, és messze nem az éjszakába nyúló buli miatt...

2019. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

Csak a kérdésre reagálva nálunk nincs ilyen, hogy elengedni, felnőttek vagyunk.

De a leírás alapján viszont neked van igazad, nagyon furcsa, hogy nem akarta hogy velemenj és másnap délelőtt jött haza. Én làthatalanban arra tippelnék, hogy előre megbeszélt egy találkozót egy másik nővel. Csak ilyen amatőr módon intézte, hogy gyanús legyen..

Egyébként meg nem kell jó képet vágod, nyugodtan mondd el neki mit gondolsz

2019. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Falunapon mindig sok fotó készül, megy fel fb-ra. Szerintem egy kis nyomozást megér a történet. Ismerősök képei közt jól nézd meg a tömeget és a hátteret.
2019. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%
Ez a "nélküled akarok bulizni, szórakozni", ez nekem ultragáz! Ha veled nem érzi jól magát, akkor köztetek valami nagy baj van!
2019. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem "engedem el", nem vagyok az anyja, szóval nem kell tőlem engedélyt kérnie. Ha el akar valahová menni a barátaival vagy a kollégáival, akkor jó szórakozást kívánok neki és kész. Minden évben eljár a barátaival minimum egy hétre egy külföldi fesztiválra, ez 10 éves hagyomány náluk. Nem az én világom az a zene, akkor se mentem, amikor hívtak, ezután se fogok csatlakozni. Örülök, hogy nélkülem is jól érzi magát, nem bírnám, ha ilyen mértékben tőlem függene, nem tartom egészséges dolognak. Én is ugyanúgy járok nélküle is programokra, én is járok évente egyszer olyan fesztiválra, ami őt nem érdekli, sőt, utazni is szoktam a barátaimmal évi 2-3 alkalommal nélküle. Természetesen közösen is megvannak a programok, utazások, ilyesmi, de nem lennék egy percet sem olyan emberrel, akinél ez a hozzáállás gondot okozna.

Viszont a férjed még szerintem is rettenet gázul viselkedett ebben a helyzetben. Azt elmondta, hogy miért zavarja ennyire a társaságod? Engem se hív mindig magammal a férjem (mondjuk horgászni meg hasonlókra ne is vigyen :D), de ha szeretnék csatlakozni, akkor mindig szívesen lát. Én se hívom őt, ha olyan a program, amit utál vagy ha csak csajos az összejövetel, de nem zavarna, ha jönni akarna..

2019. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
75%
Én felajánlanám neki ilyenkor, hogy oké, menjen, érezzék jól magukat, aztán elmegyek érte kocsival, amikor már úgy érzi, hogy elég volt a szórakozásból. Nem is kifejezetten szeretek az ő baráti körével együtt lógni, nincsenek közös "gyerekkori" emlékeink például, mint nekik együtt.
2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%

A külön programmal nincs gond, de ezzel a "veled inkább nem megyek sehova" kijelentéssel annál inkább.

Azon kívül, ha előre nem volt megbeszélve, hogy csak reggel jön, akkor egy telefon vagy egy sms alap, nem azért, mert nem bízol benne, hanem mert aggódsz érte.

Én nem "jó képet" vágtam volna hozzá, hanem az ajtót! NEM a külön program miatt.

2019. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
28%

Én is szeretek külön szórakozni, bulizni, ez az "elengedni" meg undorító, de sok nő-férfi gondolkodik így, mintha egy szabályozandó gyerekről lenne szó.


"Ha én is vele akarok menni akkor inkább nem megy sehová. (Tehat velem nem jön ) " Lehet szeretett volna haverokkal lenni, és ha ott vagy, nem tudja magát elengedni úgy, sem a haverjai. Ez amúgy egyik ide kommentelő társfüggő fejében sem fordult meg?


Ja és nő vagyok, várom a "hát téged már biztosan sz--rrá csalt az élettársad" okoskodást, meg a sértett lepontozást.

Egy kis levegőt lehet hagyni a másik félnek is.

2019. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%
Annyira bírom ezt a "ha én nem szórakozhatok akkor nehogy már ő akarjon" hozzáállást. Mert csak veled szabad jól éreznie magát?
2019. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos, hogy nem tudnék szórakozni a párom nélkül, nem érezném jól magam, ezért nem mennék el nélküle buliba. Ezért ez a helyzet számomra elképzelhetetlen, de nem vagyunk egyformák. Természetesen egy felnőtt ember a házasságban is odamegy, ahová akar. De az elég erős vészcsengő, ha egyedül jobban érzi magát egy buliban, mint a párjával.
2019. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!