Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyerekét látogathatom a...

Párom gyerekét látogathatom a kórházban?

Figyelt kérdés
mi 15 éve egyutt élunk.a gyereke intenziven van. nem engednek fel meglátogatni. tudtok valami törvényt erről?köszi

2019. jún. 7. 00:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
26%
Ha csak az ő gyereke, és a tiéd nem, akkor ez ezért van. Vedd el nőül, azután beengednek. Persze ha a mostani férje is beleegyezik.
2019. jún. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"tudtok valami törvényt erről?"

Az adott kórház házirendje.

Az intenzívre általában csak közeli hozzátartozót engednek, te nem vagy az.

2019. jún. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Jogot nem, de a sajtó állandóan a kórházak botrányaival hangos és nagyon el akarjàk ezeket kerülni, így biztosan megfenyegetném őket hogy ha nem engednek be a 15 éve nevelt gyerekemhez, akkkr ők lesznek a következő indexes szalagcím.
2019. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Kòrházban hivatalosan csak családtag látogathat betegeket, családtagok partnerei nem tartoznak ebbe a kategóriába, jogilag semmi közöd a gyerekhez.

Ha beengednének és valakinek (szülök, nagyszülök) ez probléma lenne, akkor a kórházat büntetik meg.

Két lehetöség van arra, hoyg bemehess, az egyik, hogy összeházasodtok, a másik, hogy a párod írásban ad egy meghatalmazást, de a kórházban, hogy látogathatod.

2019. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
ma 06:54-es: azért garantáltan nem lesz belölük "szalagcím", mert betartják a törvényt! NE írj hülyeségeket, hanem elöbb nézz utána, mi a megengedett!
2019. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Kedves Kérdező! Meg tudnád oldani,hogy a pároddal együtt menjetek el meglátogatni a beteg gyermeket?
2019. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
"Kòrházban hivatalosan csak családtag látogathat betegeket," - ez szerencsére egyáltalán nem így van, az embert akár a szomszédja is meglátogathatja. Persze látogatási időben, s nem az intenzíven, mert ott még egy nagyobb család is sok.
2019. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
... ja, és ebben a házasságot tök felesleges promotálni, ma már a személyiben nincs benne a családi állapot, házassági akvi-t a kutya se hord magával, ezért a dolog bemondásra megy.
2019. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Habár én külföldön élek, de itt nem ilyen merev a szabályzat. Igen intenzívre csak közeli családtag mehet, és mindenki más aki jót tesz a gyereknek. Èn szociális hátrányban szenvedö családokat támogatok, segítek neki. Mikor a kisbabájukkal korházba kerültek én vittem öket a korházba. Ott bemehettem a korterembe is, habár teljesen bekellett öltözni, mindent fertötleníteni. De hálásak voltak nekem a növérek, és az orvos is megköszönte, hogy támogatom a családot a nehéz helyzetben...


Magyarország sem olyan elmaradott, hogy egy olyan személyt aki jót tesz a gyereknek ne engednének be, néha látogatóba. Beszéljetek a korházzal.

2019. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Bár mi felnőttet látogattunk meg az intenzíven, de semmi rokoni kapcsolat nem volt. Anyukám bátyjának az élettára (nem házasok) volt intenzíven, senkitől nem kérdeztek semmit.
2019. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!