Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tennétek ezt a lépést,...

Ti meg tennétek ezt a lépést, hogy a férjed örökbe fogadja a gyermeked?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolkodunk ezen. A kislányom vérszerinti apja 4 éve nem látta, nem is keresi. A kislányom nem is tudja, hogy kicsoda. A férjemet tekinti az apjának. És egyre jobban zavarja őt az, hogy csak neki más a vezeték neve.

Persze tudom ez nem ilyen egyszerű. De mégis érdekel ki mit tenne. Vagy aki volt ilyen helyzetben, mi volt a hivatalos eljárás.


2019. jún. 11. 18:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt olvastam ki belőle, de mindegy.
2019. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Semmiképen sem.van annak a gyereknek apja akármilyen is.Egyszer eljön az idő amikor egymás szemébe néznek.Amugy van egy ismerösöm aki örökbe fogadta a párja fiát.Élete legrosszabb döntésének tartja,szóba sem állnak egymással annyira utálják egymást.Vissza csinálná ha tehetné ..de ez nem igy működik.
2019. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Az igazi apja a 3 év alatt miután is kb 2x látta nem nagy időre.

Nem voltunk sokáig együtt, miután megszületett a kislányom szakítottam is vele. Pénzt egyáltalán nem fizet, de nem is érdekel.

Úgyhogy semmi emléke, nincsen róla.

2019. jún. 13. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!