Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan apukákat, akik...

Ismertek olyan apukákat, akik gyakorlatilag majdnem belehaltak abba, hogy annyi mindent megtettek a családjukért?

Figyelt kérdés

Jó sok ilyen embert ismerek, de nem tudom, én képes lennék erre.

Egy autószerelő ismerősöm ilyen, több gyereke van, ma a 40 fokos műhelyben mint az őrült dolgozott, én kb meghaltam volna, ha ezt kéne csinálnom.

Épített házat, műhelyekkel, most a gyerekeinek fizeti az iskoláit, amióta ismerem, pihenni nem láttam még soha.

Gondolom ha nem érzem magam alkalmasnak ilyesmire, jobb is, ha hagyom ezt a család dolgot, igaz?



2019. jún. 12. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez az ostoba rinyálás már megint?
2019. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 trollll ***** válasza:
86%
Ha itt akarod kideeiteni, hogy jó szülő lennél-e akkor tényleg nem neked való ez az apaság
2019. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%

Szerintem amit leirtal az nagyon messze van a majdnem belehalastol. Az elet nem a pihenesrol szol, nagy reszet a munka teszi ki akar tetszik akar nem. Oruljunk hogy jo idoben es jo helyen szulettunk, nem az eletben maradasert kell kuzdenunk minden egyes nap. Az eddig elt emberiseg nagy resze ugyanis az eletert valo kuzdelemmel toltotte/tolti az egesz eletet.

Szoval ne vedd sertesnek de nem kene emiatt panaszkodni.

Ha meg apa leszel ugyis beletanulsz majd. Senki se ugy szuletik hogy rogton rendelkezik az apasaghoz vagy csaladfohoz valo kepessegekkel. Te is alkalmassa valsz majd ra

2019. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember keményebb munkát végez, mint én, nők, férfiak, szülők, egyedülállók. Ez nemcsak az apukákkal van így. És persze nagyon sokan vannak azok is, akiknek meg könnyebb az élete, mint nekem.
2019. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ritka, mint a fehér holló.


Manapság a férfiak lusta disznók, anyámasszonykatonája mind, dolgozni nem akarnak, a háztartásba besegíteni se, gyereket nevelni se, de lassan az egyszerű barkácsolási teendőkhöz se értenek.

Nem, ez nem femináci duma!!


Több férfi ismerősöm nem törekszik se jogsira, se jobb állásra, semmire, jó nekik a társalbérlet, bkv, 100ft-ozás hó végén, a hobbijuk annyi, hogy leülnek a gép elé.

De persze annak mind örülnének ha találnának egy "takaros kis menyecskét".:D

Nonszensz.

Életképtelen a többség sajnos,

a nők kezdik átvenni a vezető/domináns szerepet teljesen, ez pedig evoluciós szempontból nyilván tragikus. Meg amúgyis!

2019. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk az illető akiről beszéltem, most 47 éves, de hogy mi lesz vele, hol lesz pl 55 évesen....

Gondolom változni kellene a hozzáállásnak, ha az embernek lesznek gyerekei.

Amúgy természetes, hogy ugyanez megvan női oldalról is, nem csak az apukákat akarom dicsőíteni evvel.

2019. jún. 12. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt. Szó szerint belehalt, és a saját fia ölte meg, mert minden meg lett neki adva, de az sem volt elég. Borzalmas.
2019. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem sok ilyen lehet. Rólam például születésemkor lemondott az "apám".

Viszont volt egy osztálytársam. Ketten voltak tesók. Az apjuk mindent szponzorált nekik. Nyelvi tábor, nyelvvizsga, az egyik gyerekének könyvét is adtak ki, vitte a húst az iskolának, hogy előrébb jussanak a gyerekei (farmjuk volt). De végül megbetegedett és nem akarta, hogy a családjának terhére legyen, ezért öngyilkos lett.

2019. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
#7 hog erted hogy a sajat fia olte meg?
2019. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy írtam. A szülők mindent megtettek a gyerekekért, 3-an testvérek, ez az egy valahogy mindig kivételes volt, körbe nyalva a segge, soha nem dolgozott egy percet sem, nem szorult rá, mert amit kiejtett a szájan megkapott. De megis irigy volt másokra, akiknek még náluk is jobban megy. Bár szerintem elmebeteg is volt. És megölte az apját. Nem igazán részletezném hogyan, lehet így is ráismernek. És ilyenkor zakatolnak a kérdések, hogy mégis mit lehetett volna másképp csinálni, ha a nevelés ugyanaz. Ezzel már elkanyarodtam a kérdéstől, de valahol ezért nem jó szinte "beledögleni" abba, hogy a családnak jó legyen.
2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!