Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan apukákat, akik...

Ismertek olyan apukákat, akik gyakorlatilag majdnem belehaltak abba, hogy annyi mindent megtettek a családjukért?

Figyelt kérdés

Jó sok ilyen embert ismerek, de nem tudom, én képes lennék erre.

Egy autószerelő ismerősöm ilyen, több gyereke van, ma a 40 fokos műhelyben mint az őrült dolgozott, én kb meghaltam volna, ha ezt kéne csinálnom.

Épített házat, műhelyekkel, most a gyerekeinek fizeti az iskoláit, amióta ismerem, pihenni nem láttam még soha.

Gondolom ha nem érzem magam alkalmasnak ilyesmire, jobb is, ha hagyom ezt a család dolgot, igaz?



2019. jún. 12. 22:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
Uristen ez borzalmas. Remeltem hogy csak kepletesen ertetted :(
2019. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Édesanyám lángossütőben dolgozik, 50-55 fok van a sütő mellett. 30 éve csinálja. Igen, kemény meló, igen, mire végez, teljesen kimerül a melegtől, de nem rinyál.
2019. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, gondolom nem vagy ott mellette, hogy hallanád, ahogyan "rinyál" az ismerősöm se "rinyált" és én sem "rinyálok"
2019. jún. 13. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!