Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös nyaralás az anyósékkal?...

Közös nyaralás az anyósékkal? Szerintem felejtős!

Figyelt kérdés

Így is elég közel lakik az anyós, papucsban át tud jönni. Minek kell erőltetni ezt a közös nyaralást?!

Ezzel az ötlettel most nagyon kivitte a hajamat a párom.

2 hét Horvátországban, anyósékkal. Mondtam, hogy vigyük inkább anyuékat, mert ők az utóbbi 10 évben nem voltak nyaralni. Nem, anyósékkal kell menni, mert ők nyaranta 3-4 alkalommal mennem külföldre és a Balcsihoz is. (Persze az ő nyaralásukat is MI fizetjük!)

26N


2010. júl. 8. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Horvátország elég nagy, elfértek.
2010. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ha anyósék nyaralását fizetitek, akkor mondd meg a párodnak, hogy anyádék is jönnek és azt is fizetitek ;)
2010. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Hiába szeretem a szüleimet, anyósékat, de egyikükkel sem mennék nyaralni.

Anyós folyton azon csikorogna, hogy "jajj, ezt ne vegyük meg, mert drága, ne együnk étteremben, mert sok pénz, van kiadás bőven, nem kell semmi, nehogy vegyél nekem valamit..."

Anyukám állandóan bagózik, apám meg az otthonülős fajta, akinek soha semmi sem jó.

2010. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Annyit nem tudunk fizetni sajnos. :(
2010. júl. 8. 16:55
 5/22 anonim ***** válasza:
én nem fizetném. ha akarnak, jöjjenek a saját pénzükből.
2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem ha van gyerek, akkor esetleg tudnak segíteni, de ahhoz is valami hiperjóviszony szükséges......szerintem mond, hogyha jönnek anyádék, jönnek az enyémék is, kétszer meggondolja majd a párod.....egyébként nem vagytok már gyerekek miért nem kettesben?
2010. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az én szüleim nem ilyen ragadósak, ők ellennének ketten is.

Anyósék meg nem akarnak elveszni Horvátországban, jönnek velünk fürdeni, vacsizni.

Szerencse, hogy külön szobánk lesz.

2010. júl. 8. 16:58
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért így foglalta le a szállást. :S
2010. júl. 8. 16:58
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem értelek! Ha anyósékkal nem akarsz menni, a páro miért akarna a te szüleiddel nyaralni?

Inkább menjetek kettesben!

2010. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ígyis-úgyis valamelyikőtöknek az anyóssal kell kirándulni, így a legjobb megoldás: menjetek csak ti ketten...
2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!