Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös nyaralás az anyósékkal?...

Közös nyaralás az anyósékkal? Szerintem felejtős!

Figyelt kérdés

Így is elég közel lakik az anyós, papucsban át tud jönni. Minek kell erőltetni ezt a közös nyaralást?!

Ezzel az ötlettel most nagyon kivitte a hajamat a párom.

2 hét Horvátországban, anyósékkal. Mondtam, hogy vigyük inkább anyuékat, mert ők az utóbbi 10 évben nem voltak nyaralni. Nem, anyósékkal kell menni, mert ők nyaranta 3-4 alkalommal mennem külföldre és a Balcsihoz is. (Persze az ő nyaralásukat is MI fizetjük!)

26N


2010. júl. 8. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtős, én soha nem tennék ilyet, de azt nem értem, hogy miért gondolod, hogy ebben az itteni válaszolók fognak segíteni neked. Csak én szoktam megbeszélni előre a párommal, hogy hova és kivel megyek nyaralni? :o
2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16:55 igen, pont erre céloztam ;)
2010. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A párom épp duzzog, mert nem akarok az ő anyucikájával nyaralni.
2010. júl. 8. 17:10
 14/22 anonim ***** válasza:
én is 26 vagyok, hát én is bevágnám a durcát....főleg ahogy írod, h már le is foglalta, még ő nem érti mi a baj?
2010. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te (26/L és a szomszédban az anyósom). Amíg még csak jártunk a férjemmel, voltunk párszor együtt nyaralni, de szép lassan leépítettem a dolgot. Férjemnek mondtam, hogy most már mindketten dolgozunk, nagyon kevés a szabi, szeretném azt kettesben tölteni. Az elején még kicsit duzzogott a férjem is, az anyja is, de 1-2 év alatt megszokták, hálistennek már szóba sem kerül.
2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fizetni semmiképp se fizessetek nekik! Én anyósom is mindent velünk akar fizettetni, ismerős a helyzet.
2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretném az anyósom és nekem is kéne még fizetni, akkor nem szeretnék velük menni.


De nekem pont az a bajom az anyósommal, hogy állandóan ő fizet, főleg mióta unokája van.

2010. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Miért kellene anyóssal nyaralnod?Micsoda egy férjed van neked?Otthon is el kell viselned?Menjen vele Ő,sőt vegye is feleségül.Nem érzi jól magát a férjed a társaságodban,hogy nem csak Ti mentek?Anyukával jobb?Én egyszer mentem el anyósékkal sógornőmékkel nyaralni,többet soha,és nem is lennék hajlandó.Még akkor sem,ha Ők fizetnék a Mi nyaralásunkat.Egyébként ha valakivel mennétek,miért kellene nektek fizetni az övükét is?
2010. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

És te még nem végtad be a durcát?? NÉLKÜLED eldönti, hogy a szüleivel mnejetek nyaralni??? Aszsem mehet velük, de nélkülem, az tuti... Legközelebb majdcsak nem fordulna elő ilyen...

Egy pár vagytok, de annyira mégsem, hogy előtte megbeszéljétek és amit KÖZÖSEN akartok, az legyen??? Akkor mehetsz egyedül, drágám, az tuti!!!

2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélni anyósékkal, hogy nem akarom hogy ők jöjjenek, inkább a szüleimet hívjuk el.

Bedurciztak, lemondták az utat!

Most egy barátnőmmel és a párjával (aki a párom munkatársa) megyünk nyaralni.

2010. júl. 9. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!