Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrier vagy gyerek? Melyiket...

Karrier vagy gyerek? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Csak lombikkal lehet gyerekünk, ezért munkahelyváltás nem jön szóba. Ahol most vagyok, ott nagyon rossz, de megoldható mellette a lombikozás, mert nem érdekel, h mit gondolnak rólam. Kaptam egy jobb munka lehetőséget, de amellett nem tudnám folytatni a lombikot. Mit tegyek? Gyereket mindenképp szeretnék és nem 40 évesen.
2010. júl. 8. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha már most lombikkal lehet gyereketek ne halogasd.
2010. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is így látom, bár még szerencsére nem vagyok kifutva az időből.
2010. júl. 8. 18:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a kérdésed min gondolkodsz, ha akarod a babát és munkahelyet sem akarsz váltani.

Vágj bele a programba és hajrá.

2010. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak azért filózok, mert a jelenlegi munkahelyem sz*r, de emellett legalább megy a lombik.
2010. júl. 8. 19:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
az előbb írtad, hogy ne is próbáljuk lebeszélni a gyerekről,akkor meg?minek kérdezel,ha úgy is akarsz,akkor már minden el van döntve...
2010. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem attól függ, hogy álltok anyagilag. Mert a lombikot később is el tudod végezni, harminc előtt nem vagy kifutva semmiből, és pár év alatt nagyon meg tudod szedni magad. És akkor a kicsinek is több mindent meg lehet adni.
2010. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Férjem jól keres, én hozzá képest csak zsebpénzt :( Köszi nektek!
2010. júl. 9. 14:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,hogy csak lombikkal lehet gyereketek? Ne sértődj meg amit most mondok,de a én nem lombikoznék.Rengeteg hormonnal tömnek tele,amik mellrákot,meg egyéb szövődményeket okozhatnak,ez bizonyított tény! Nekem nem érné meg hogy kockáztassam az egészségemet egy babáért. De mondom,ez én vagyok,ha Neked megéri,akkor ok. Csak szóltam,hátha nem tudsz erről. Nem lehet hogy oka van amiért nem lehet gyereketek? Vagy úgy érzed,nem tudnád elfogadni ezt, amit a sors adott? Minden rosszindulat nélkül kérdezem és remélem,nem sértettelek meg!!
2010. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!