Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha egy családtago...

Mit tehetek, ha egy családtagom hisz abban, hogy megtudja gyógyítani őt egy spirituális gyógyító?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék, hogy ne higgyen ebben az ökörségben????

Nemrégiben tudtuk meg, hogy egy gyógyítóhoz fordult a fejfájásával és már 2 éve kezelte havonta párszor 14000/alkalom, de nem lett jobban. Az a spirituális gyógyító egy ócska jóslást vetett be nála és ezzel is az úja köré csavarta. Itt a weboldala: [link] "Kocsis Melinda",Szeged .

Ő ajánlott neki egy kölcsönt ami 60 000Euró lenne, és mivel sok e-mailt írt neki ezért felszámolt levél/50000ft -ot , így a beteg családtagomtól magyarul csarolja a 6millió forintot a levelekért, mert addig nem gyógyítja amíg ki nem fizeti a pénzt. azt hiszi, hogy megtudja gyógyítani, így a kölcsönt felakarja venni, de a vicc hogy a csalók akiktől igényelni akarja és kifizetett 2millió FT előleget.

Volt a fejfájásával orvosoknál is sikertelenül.


Előre köszönöm a válaszokat.



#csaló #spirituális #gyógyító.
2019. jún. 14. 23:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszi a családtagom hogy megtudja gyógyítani a fejfájását ami 3 éve tart és már 2,5 éve kezeli.
2019. jún. 14. 23:07
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentés, kuruzslás, csalás, kényszerítés stb.
2019. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Errol az jutott eszembe mikor a szuleim ismerosenek a feleseget rakkal diagnosztizaltak es termeszetgyogyaszhoz jart. Annyira leromlott az allapota hogy mire elment a korhazba mar nem tudtak rajta segiteni. Nem is elt mar utana sokaig.


Jelentsd fel a csalokat.

2019. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Érthető és egyben végtelenül elkeserítő amikor egy beteg az orvosok helyett kuruzslókhoz,csalókhoz fordul!

Valahogyan rá kellene venni a családtagodat,hogy MRI,CT,és idősebb szakorvost keressen meg a problémájával.

A fiatalabb orvosok ráfeküdtek a műszeres vizsgálatokra már nem is igazán ismerik,hogy tapintással,vagy szervi elváltozással mi mindent lehet megállapítani!

Bizonyosan van nyoma az örökös fejfájásnak,amivel nehéz lehet együtt élni!

Szégyen az egész országra nézve,hogy ezekben az esetekben az orvosi eskűt mellőzve nem tartanak össze az orvosok (a vajákosok nem rendelkezhetnek azokkal a jogokkal amivel az orvosok) továbbá le kellene nullázni az Orvosi Kamarát is!

Ha te képes vagy a segíteni a "rokonodnak" akkor kérd meg a "gyógyítót" igazolja a tevékenységét az orvosi bélyegző számával valamint mutassa be az engedélyét,adószámát arra vonatkozóan hogy ő ezt a tevékenységet legálisan teszi!

2019. jún. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fájdslom ambulanciák, pont ilyen ok nélküli fejfájásokkal is foglalkozank. Különben szerintem a legbiztosabb mód hogy felnyomlod a navnál, mire az orvosi kamara vagy hasonlók össze vissza passzolgatják az ügyet, addigraa a nav rég elkaszálja számlaadás hiánya v hasonló miatt.
2019. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy minél jobban ellenzed, annál inkább kotődni fog oda (tapasztalat)

Általában azzal kezdődik a terápia, hogy lesznek olyan ismerősök, akik ellenzik, hülyeség ék tartják, stb. Az ő negatív kisugárzásuk miatt beteg, még ilyen sületlenségek

Sajnos nem sok használható tanácsom van hozzá, de nem irigyellek, az biztos

2019. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

(Nekem anno a migrénes fejfájásomat gyógyította meg egy ilyen kuruzsló. Igaz, ingyen és nem varázslattal, csupán étrend változtatással)



Ki a csaladtag? Idős embert nehezen lehet meggyőzni. Feljelentést te nem tudsz tenni, csak az érintett.

2019. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hú bakker...Elolvastam a magamról pontot az oldalon. Van aki ezt beveszi?
2019. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem válaszolok privát üzenetre.


Jó 20 éve volt már, úgyhogy elérhetőséget egészen biztosan nem tudok adni. Cukor, liszt és tejmentes, tehát a mai szuperdivatos mindenmentes diétát javasolt, majd a tej és a liszt fokozatos visszavezetését. Ez bevallt. Cukrot azóta se nagyon fogyasztok, nem is nagyon hiányzik ma már, de eleinte nehéz volt nagyon, mert rendesen függő voltam. De ennek a változtatásnak köszönhetoen az addigi majdhogynem mindennapos migrénem ma már csak nagyon ritkán, talan fél évente jön elő és akkor is sokkal enyhébb, mint régen volt

2019. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös! Nekem a gerincfájdalomra ajánlották a Fájdalommentes Ambulanciát.Voltam náluk és két napig szedtem azt a gyógyszert melytől gyámságra szorulhattam volna.Ugyanùgy fájt a gerincem mint ennek előtte.Lemondtam róla mert két kicsi gyerekemet nem tudtam ellátni!

Nagy kamu a fájdalommentesség!

2019. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!