Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok apa mennyire vesz...

Nálatok apa mennyire vesz részt a családi életben?

Figyelt kérdés
Munkaidőn kívül, a szabadidejében mennyire van a családjával? Vagy inkább a saját hobbijának él akkor? Mennyire jártok el közösen kirándulni, programokra vagy csak sétálni a városotokban / falutokban?

2019. jún. 23. 17:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Meghalt még 17 éves koromban, szóval semennyire.
2019. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Apám? Addig volt oda még meg nem születtem. 3 évig könyörgött anyának, hogy én legyek.

Gyerekem apja: ugyanaz mint apám, csak én nem szenvedtem le vele 20 évet.

2019. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyit. Amikor kicsi voltam, elváltak a szüleim és én anyukámmal élek. Apa kb. minden hétvégén átjön pár órára de igazából nem csinálunk semmit. Ilyenkor nyáron általában elmegyünk fagyizni, de a fagyizóban is általában a telefonját nyomogatja, meg amikor nálunk van akkor is, szóval nem is igazán beszélgetünk. Bár nem is tudom, hogy egyeltalán miről tudnánk beszélni.
2019. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
együtt él anyával én már nem lakok ugyan otthon, de az elmúlt tíz évben nem láttam a gépe nélkül. facebookozik. veszekszik a kommentekben. ez a hobbija. meg néha velünk is veszekszik. inkább hagyjuk hogy gépezzen, addig sincs útban.
2019. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk sokszor menni ide-oda, ő az a fajta, hogy ilyen lazább programokban nem nagyon van benne. Ha külföldön nyaralunk vagy valami nagyobb program van akkor vesz részt úgymond. Néha zavar, de amúgy itthon is szoktunk beszélgetni meg hülyülni mikor kajálunk vagy valami, szóval nincs nagy probléma.
2019. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 adriánifi válasza:
100%
Reggelenként várom hogy elmenjen végre otthonról a munkára, csak azután megyek reggelizni.
2019. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan az volt a helyzet, mint a 9-esnél. Semmit nem volt hajlandó csinálni, de parancsolgatás ment. Nagyon akart minket a tesómmal, de hamar megunt. Pár éves voltam amikor elhagyott minket, de felnőttként se igazán érdeklődik felőlünk. Néha elvitt ide-oda, de inkább ilyen muszáj alapon, mert olyanok voltunk egymásnak mint az idegenek.
2019. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthonülős volt mindig is, de mindig is imádott, kiveszi a részt a háztartásból és barkácsolni is tud.
2019. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szomorúan látom ,hogy a legtöbb kommentelő azt írja ,hogy nem vett/vesz rèszt a család èletèben az apa :( Nagyon elkeserítő ,hogy úgymond ez ma a "családmodell"...

De sajna az èn apám is ebbe a kategoriába tartozott amig le nem lèpett. Három dologból állt a napja amikor nem dolgozott ; piálás , tv nèzès, gèpezès. Soha nem ültünk le közösen enni , nem mentünk kirándulni , nem beszèlgetett velem szinte soha. Olyanannyira nem ismert vagy inkább nem törödött velem, ,hogy egyszer megkèrdezte hány èves is vagyok?😂😂(S nem azèrt mert valami butaságot csináltam , tènyleg nem tudta) na ezzel szerintem mindent elmondtam.

2019. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Metionin ***** válasza:
100%
#19 az én faterom se tudja hogy hány éves vagyok, már többször beégett vele
2019. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!