Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok apa mennyire vesz...

Nálatok apa mennyire vesz részt a családi életben?

Figyelt kérdés
Munkaidőn kívül, a szabadidejében mennyire van a családjával? Vagy inkább a saját hobbijának él akkor? Mennyire jártok el közösen kirándulni, programokra vagy csak sétálni a városotokban / falutokban?

2019. jún. 23. 17:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semennyire. Kissebb koromban csak kínjában volt otthol,már amikor otthol volt. Mindennel mindenkivel törődött csak a családjával nem...azóta már kb 15 éve nem él velünk,nem is láttam soha azóta,és egy percig se bánom hogy így alakult.

Anyuval sokkal jobb nekünk nélküle,nem is hiányzik egyáltalán.

2019. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden szabadidejét velünk tölti és mindenben segít. Támogat a hobbimban és én is őt a sajátjában.

Sajnálom, akiknek ez nem így van, megértem:-( A saját apukám ilyen volt velünk.. Isten nyugosztalja. Megbocsájtottam neki.

2019. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

" Nagyon akart minket a tesómmal, de hamar megunt."


Érdekes, hogy ezt több helyen én is így látom: amíg képzeletben van csak meg a gyermek, addig minden szép és jó, aztán mikor foglalkozni kellene a már meglévő gyermekkel, akkor sok apuka kivonul a feladatból, vagy csak félgőzzel csinálja. Ha meg fel van róva nekik anyuka által, azon meg megsértődnek.


Mintha nem gondolnák át, hogy szép dolog a (nagy) család, de tenni is kellene azért, hogy családi életnek nevezhető legyen az, amit együtt csinálnak.

2019. jún. 28. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!