Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszoktad olvasni egy kérdésné...

Elszoktad olvasni egy kérdésnél a kérdező többi válaszát?

Figyelt kérdés

Ha ki irok egy kérdést,hozzá magyarázatot,pl: én nem dolgozok,csak a párom,és ez miatt sokat veszekedünk.Hiába keresek nem találok munkát,stb...

Sorra jönnek a válaszok miszerint ne legyek ingyenélő,mejek dolgozni,bármilyen szar munkát vállaljak el,stb...

Mikor irok még a kérdésemhez kommentet amibe leirom h hova adtam be a jelentkezésemet,és égsde hívnak vissza sehova azt senki nem veszi észre. Csak azt szajkozzák h keressek munkát.


És nem csak a saját kérdéseimnél vettem észre,h sokszor feleslegesen jártatom a szám.


PL: tegnap olvastam egy kérdést egy tinitől,összevesztek az anyjával,mert akkor nem segített a házimunkában,csak akkor amikor már hívta az anyja h menjen segíteni. Sorba jöttek a válaszok hj az anyjának igenis igaza volt,mert tök lusta h nem segít semmit. Pedig a kérdező írta h szokott segíteni magától is,de ezt már senki nem vette észre


2010. júl. 9. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden választ elolvasok és utána írom le az én véleményemet. Vagyis igen, én elszoktam olvasni a kérdező megjegyzéseit. Én is észrevettem a problémát, hogy mindenki szajkózza a magáét, a részleteket meg le se szarja.
2010. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, elszoktam, tudtad h az emberek többségének szövegértési nehézségei vannak? nem bántás, ez tény, szerintem sok "veszekedés" is ebből fakad az oldalon!

ha felteszel egy kérdést már észrevettem h azzal számolni kell h rengeteg ember még egy pár soros bevezetőt se képes értelmezni és ez alapján formál véleményt, ill. ha valaki leír valami hülyeséget, akkor sokan csak azt írják, h igaza van, mert képtelenek leírni az önálló véleményüket!

2010. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En pl.a multkor irtam,hogy a parom keves idot tolt velem mostanaban,megemlitettem,hogy nekem nincs munkam. Anyagilag megengedhetjuk magunknak,hogy ne dolgozzak,sot o nem hagyta,mert eleg sz@r ajanlatokat kaptam.Szoval kozos megegyezes volt.Rogton elkezdtek tamadni,hogy ne sirjon a szam,mert o keresi a kenyeret!Sot az egyik,akinek allitolag tanacsadas a munkaja,azt mondta hagyjam el a paromat,vallaljak el egy kulfoldi munkat!Rosszindulatuak az emberek!
2010. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam olvasni, ha nem kilométeres magyarázatokat ad. Az olyan kérdéseket inkább átugrom...
2010. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Általában igen, de sosem adok a százalékokra, és nem is értem mi értelme van egy anonim oldalon ahol az értékeli fel magát egy másik hozzáféréssel aki csak akarja.

Aztán meg szeretnek vergődnia százalékukra mintha bármit számítana.


Azt képzelik az az IQ szintjük..

2010. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is elszoktam olvasni a kérdések 90%-nál a válaszokat, de ha van vagy 6-7 oldalnyi válasz, akkor először leírom a véleményem [és megjegyzem, hogy nem olvastam el az összes választ], aztán ha van időm, elolvasom mások válaszát :)
2010. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is el szoktam olvasni a többiek éleményét, mert számomra nem csak a kérdező érdekes hanem az aki választ is ad, mert Ő neki legalább lesz egy véleménye arról amit te felteszel egy internetes honlapra,ahol több százan nézegetik a kérdéseket!Számolni is kell azzal, hogy lesznek szép vagy idegesítő válaszok, de ebben ez a szép, mert ahány ember annyi különböző válasz:)ezt majd te eldöntöd, hogy kinek a válasza tetszett és bejelölöd őt a jeleknél,jobb oldalt..:)
2010. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
el
2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is
2010. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általábn nem, hogy még véletlenül se befolyásoljon más véleménye.
2010. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!