Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetném jól magam...

Hogyan érezhetném jól magam magányosan? Hogyan lehetne meggyógyítani a lelkem?

Figyelt kérdés
Már barátaim sincsenek, ők is eltűntek, miután lett pasijuk. Kapcsolatom pedig volt nemrég 4 hónapig. Elhitette velem hogy szeret, de aztán mégis dobott. Utólag fáj hogy kiderült, hogy ő nem szeretett engem. Ez a szakítás csak még jobban a mélybe taszított. Úgy érzem soha senkinek nem leszek elég jó, és őszintén szólva rendkívül utálom magam. Külsőmet rendbe tartom, csinosan öltözködöm, ápolom magam, még sportolok is. Aztán még se kellek senkinek sem. Aki meg fele ennyi gondot se fordít a külsejére, meg már évek óta párkapcsolatban él. N/27
2019. júl. 1. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
27 évesen már rájöhettél volna, hogy a külső nem minden. Tudod, a külső megfog a belső megtart.
2019. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem minden, de én szeretek törődni a külsőmmel.
2019. júl. 1. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Fura egy vilagban elünk, ahogy irtad is, hiaba vagy te külsöleg-belsöleg rendben, lehet, hogy megis több eselye van a mai vilagban annak, aki fele olyan szep, csinos, kedves, mint te, de tud helyezkedni. Es ezt mind a parkapcsolatra, mind az elet egyeb területeire is ra lehet huzni. Ugy tudod jol erezni magad, hogy fejleszted a tudasod, olvasol, tovabbra is sportolsz es egyszer majd egy olyan helyzetben, amikor nem is szamitanal ra talalkozol valakivel, aki erdemes lesz a szeretetedre. Legy türelmes!
2019. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha meg nem írtam volna le a külső dolgokat, akkor meg egyből írnák hogy biztos elhanyagolom magam azért nincs senkim.
2019. júl. 1. 14:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs önbizalmam nem igazán vagyok belsőleg rendben.
2019. júl. 1. 14:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is fogadd el magad. Másodszor pedig olyanokat keress akik elfogadnak téged. Nem könnyű, de ne add fel. Ha nem válogatsz és mersz kezdeményezni, hamar találhatsz te is társat. :)
2019. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Válogatni valamennyire kell mert pl. nem iszákosként nem állnék össze egy alkoholistával.
2019. júl. 1. 15:13
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem is úgy értettem. A legtöbb nő úgy válogat hogy legyen kék szemű szőke, 174 centi már nem, csakis felette, 1 évvel idősebb, már szóba se jöhet. Ilyet ne.
2019. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Latom te is szereted a kifogasokat keresni a megoldas helyett. Van itt egy fiucska, ö pont ugyanigy reagal a valaszokra es pont le akar lepni otthonrol, szerintem összeillenetek.
2019. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Én pontosan megtaláltam azt a nőt, aki életem párja. Cicis,(gigantikus,szép nagy cicije van) faros, de nem husi, okos, törődő, figyelmes, gyönyörű szeme és arca van. Amit kap tőlem, azt én is visszakapom. Őszinte, humora a helyén van, dolgozik. Ja, és rettentő jól főz. Nekem ezek fontosak.
2019. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!