Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna a helyembe?...

Mit tettetek volna a helyembe? Nemet mondtam az eljegyzésre.

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 10 éves fia az előző házasságából nekem nincs. Ő 40 éves én 34. Kéthetente hétvégén van nálunk a gyerek ami nem megy zökkenőmentesen mert a párom saját bevallása szerint sem képes megosztani a figyelmét ilyenkor

Ergo ha itt a fia mindig csak vele kell foglalkozni. A gyerek fél órát nincs el egyedül hozzám nem szól, levegőnek néz, ha az apja elmegy a kukáig a gyerek rohan utána. Ilyenkor szex sincs mert a gyerek fél ajtaját nyitva kell hagyni és egyszer elkezdtük volna mert azt hittük elaludt de elkezdte szólongatni az apját mire ő felugrott és otthagyott engem. Ez az alap sztori. Egy hónapja megakarta kérni a kezem megvette a gyűrűt kifizettük a hotvátországi utat pont olyan hétvégére amikor a gyerek nem lett volna láthatáson. Pénteken indultunk volna szombat este jöttünk volna haza vasárnapot meg kettesben képzeltük el. Párom csütörtökön elkezdett nyomozni hogy a gyereknek ugyan mikor van az elsőáldozása. A gyerek sem tudta az exe sem mondta végül a hittantanárát hívta fel és megtudta hogy az eljegyzéses hétvégén vasárnap. Este ezt közölte is velem így: vasárnap Daninak elsöáldozása lesz és menni akarok. Akkor nem mondtam rá semmit de másnap már igen hogy nem tetszik.

Alapból el sem hívták, betervezve volt az eljegyzésünk ő csak erösködött hogy megy és nekem is jönnöm kell. Ebböl lett egy jó nagy vita amikor én megkaptam a tudtad hogy van egy gyerekem szöveget, meg a kötelezettségeit a gyereke felé és azzal zárta le hagyjam békén a hülyeségeimmel és döntsek. Én döntöttem hogy nem megyek hozzá így. Azóta még együtt vagyunk de épphogy. Már nem olyan velem és tüntetöen háttérbe szorít engem és a családom. Egy éve vagyunk egyűtt ő öcsémékhez eddig kétszer jött nekem kéthetente anyjáékhoz kellett mennem. Apámékhoz is eddig kétszer jött le és ha én lemegyek oda hiába hívom nem jön inkább a gyereket viszi el fagyizni. Ezt én nem tartom normálisnak mert nekem meg ők a családom. És szerintem ha nekem el kell fogadni a gyerekét akkor neki is le kellene jönni apámhoz vagy öcsémékhez. Nekem ez fáj és a szakításon gondolkozom. Ti mit tennéntek? (Anyagilag nem szorulunk egymásra mindkettönknek van lakása és elvileg ő szeretne tölem gyereket)


2019. júl. 6. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem külön úton menjetek tovább. Az ő elképzelései és a tieid nem találkoznak. Lehet, hogy faj, de később meg jobban fog.
2019. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már a gyerekekkel és a családommal közös programmal is de annyi történt hogy a gyerek ott sem szólt senkihez pedig van egy 6 éves kisfiú is csak az apján lógott és így szépen kirekesztették magukat. És a párom sem szeretné hogy más is legyen körülöttünk ha itt a fia. De én sem mehetek akkor el mert nekem is itt kell lenni velük
2019. júl. 6. 09:59
 3/91 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú ez a történet :( ... Ha ez a helyzet, nem haboznék, nem ő az az ember aki hozzám való és kész... Ebből nagyobb konfliktusok is adódnak majd a közeljövőben ha együtt maradtok. A gyerek mindenekfelett, te pedig majd valamikor... Köszi nem!
2019. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
61%
Kár lenne együtt maradnotok. Neki a gyereke mindig fontosabb lesz. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor inkább szakítsatok. Teljesen megértelek, egyszer én is végigcsináltam ezt. Ezért nem kezdek többet olyan pasival, akinek van gyereke.
2019. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
88%

Ez az a sztori, ahol mindkét félnek igaza van.

Az viszont kiderült, hogy neked így nem jó, tehát ha belefér neked a szakítás, akkor azt lépd meg és a jövőre nézve olyan partnert keress, akinek nincs gyereke!...különösen, ha saját gyereket is szeretnél.

2019. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nagyon túlreagàlod. Szívesebben vállalnál úgy közös gyereket vele, hogy az első fiára szarik?
2019. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Nem kértem hogy szarjon a gyerekére. Csak valahol nekem is helyem kellene legyen szerintem. És ha bevan tervezve egy eljegyzés ami nincs minden hétvégén talán annak is fontosnak kellene lennie

És pont az miatt nem merek neki szülni mert akkor a közöset is ellökné az első miatt.

2019. júl. 6. 10:09
 8/91 anonim ***** válasza:
24%
Eleve nem kezdtem volna családos emberrel. Természetes, hogy a gyerekét választja bárkivel szemben. Te sem gondolhatod komolyan, hogy nem megy el a gyereke elsőáldozására, vagy inkább apádhoz megy, mint a gyerekéhez.
2019. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
33%

Két hetente van a gyerekével, természetes, hogy akkor nem a te seggedben van, veled bármikor lehet a 2 hét során.

Gondolom ha nyitottabb lennél a gyerek felé, nem duzzognàl, akkor másabb lenne.

2019. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd ott, ha ennyi ido utan nem torekedett ra, hogy a fia elfogadjon teged is, akkor ez utan is ugyanez marad. Jobb lesz nelkule hidd el :) jobbat erdemelsz!
2019. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!