Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna, ha a...

Ti mit tettetek volna, ha a pasitok ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem nem gyerekek vagyunk.En 45 a volt parom 54.Igen ismert ember,Ausztriaban el.8 honapig udvarolt mire sikeresen beleszerettem.9 honapig voltunk egyutt.Csodalatos helyeket lattam neki koszonhetoen,boldog voltam,tele remenyekkel.Aztan egy nap szolt a baratja,hogy o nem birja tovabb es el kell mondania valamit,mert annyira jo vagyok,hogy ezt nem erdemlem.Szoval a pasim 1000 euroban fogadott a baratokkal,hogy lefekszem vele.Persze ezt barat ala tamasztotta hangfelvetellel es chattel..Semmit nem segit ,hogy kozben az egy szexbol sok lett,mert belem szeretett.Azonnal szakitottam vele,nem is tudja miert,simen ossze szedtem a dolgaimat es eljottem.Nem kerdezett semmit..lehet sejtette..ti is ezt tettek volna?Nem igazan sikerul magam tultenni a dolgon,olyan mintha kiteptek volna szivem..Bocs az ekezetekert,ahonnan irok nincs magyar..
2019. máj. 30. 17:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Nézd meg a 10 dolog amit utálok benned C. filmet.

Tulajdonképpen ez a sztori

2019. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

Kapott volna tolem ket hatalmas pofont, majd csak ezt kovetoen jottem volna el.

Micsoda gusztustalan ember! Rossz erzes lehet, de orulj, hogy felnyitottak a szemed! Ne mondj neki semmit..siman zard ki az eletedbol, az az igazi..

2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%

"Megjegyeznem nem gyerekek vagyunk.En 45 a volt parom 54." => Baromira gyerekes viselkedés ennek ellenére.... Na nem a tied, hanem az övé. Az ember azz gondolná, ennyi idősen talán több esze van még egy "férfinak" is... Hát nincs.

Jól tetted, hogy ott hagytad.

2019. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%

Néha el kell gondolkodnom rajta, hogy én vagyok az egyetlen nő ezen a földön, aki nem hisztikirálynő?

Nem, nem ezt tettem volna, hanem nyíltan konfrontálódtam volna vele (értsd: megbeszélés), aztán az alapján döntöttem volna, amit hallok.

Nem beszélve arról, hogy teljesen feleslegesnek tartnék egy működőképes és jó kapcsolatot, az életem felrúgni egy múltbéli hülyeség miatt, illetve amiatt, mert valaki "kedvességből" jött, hogy tönkretegye azt. Feltéve persze, hogy a párom tényleg észhez tért közben.

2019. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%

17:19 # ja persze xD


Annyira fontos volt a pasinak, hogy meg csak meg sem kerdezte, hogy mi a baj..Na ennyit szamitott neki!


Kerdezo, jol tetted, hogy szo nelkul ott hagytad!

2019. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%
Ja, persze :) Ha az én becses párom kezd el random hisztériázni és dúvadként rohan kifele a kis bőrödjeivel anélkül, hogy egyáltalán egy szót szólna, én sem ugrálnék, hogy ott tartsam. Pedig nő vagyok. Na még egy férfi :)
2019. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
38%
Szóltam volna a haverjainak, hogy ha nekik nagyobb farkuk van, szívesen lefekszem velük is... :D
2019. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

"es el kell mondania valamit,mert annyira jo vagyok,hogy ezt nem erdemlem"

-emiatt azért nem olyan egyszerű ügy ez.. csinált egy marhaságot -> majd beléd szeretett... És egy "barátja" (??) elmondta. Rohadtul nem barát - hanem elirigyelte, hogy jól megvagytok.


Ez az az eset, amikor gyakorolni kell az isteni tulajdonságot: a megbocsátás művészetét. / ne törődj azzal, hogy a vérmes bosszúállók most a sárga földig lepontoznak engem - nincs igazuk./

2019. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 lilla64 ***** válasza:
93%
Én azért meghallgattam volna az ő verzióját is.Akkor még mindig ott lehetett volna hagyni
2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
6/9! Nem kezdtem el random hisztizni és elrohanni..ebből még 15 évesen kinőttem! Szép csendesen eljöttem,mivel meg sem kérdezte és azóta sem,hogy mi történt,így biztos vagyok benne,hogy játék volt a részéről.Mert ugye hiába a sok szép szó,hogy így meg úgy szeretlek,akkor nem enged el szó nélkül!
2019. máj. 30. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!