Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb áldozat,...

Mi volt a legnagyobb áldozat, amit tettetek a családotokért vagy ők érted?

Figyelt kérdés
A kérdés csupán kíváncsiságként merült fel bennem :D

2017. dec. 17. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elköltöztem apámmal a mostohaanyámékhoz, mert "ne legyen nélkülem".


Én tönkrementem az együttélés alatt (mostohám utál), apám felől meg pár éve a híd alá is mehettem volna, annyira le sem szarja a fejemet.


Ez van, közben megtanultam, hogy senki nem érdemel áldozatot, mert az emberek zöme kötsög.

2017. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ez történt:/

De azért ment a zöld pacsi.

2017. dec. 17. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Remelem, hogy meg nem hoztam meg a legnagyobb aldozatomat, mert akkor meg van miert elnem. Persze hozok aldozatokat, de ha mar tul lennek a legnagyobbon, akkor furcsa lenne, hogy mar nem tehetek jobbat.
2017. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hál' Istennek még semmi olyan nem volt, ami miatt nyakamat törve kellett segítenem, a szüleim még elég fiatalok és anyagilag is rendezettek. persze nem haboznék segíteni, de megnyugtató mindenkinek, hogy nincs nagy gáz az életünkben :)

28/N

2017. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim fizették 5 éven keresztül az egyetemi tandíjamat, amikor az "apám" megszüntette a tartásdíjat, mert a macájának a zabigyereke egy előző kapcsolatából akkor kezdte a szakközépiskolát és annak kellett a pénz.
2017. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!