Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek most lesz a szülinap...

Férjemnek most lesz a szülinapja, milyen meglepetéssel kedveskednétek neki a helyemben?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk,valami jó ötlet kellene!Ajándékot már vettem,de szeretném valamivel emlékezetessé tenni ezt a napot,hogy ne mondja mindig,hogy ugyan úgy telik el ez a nap is mint a többi!
2010. júl. 10. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt kaptam még anno az öletet. Én csináltam neki kuponokat. Pl kedvenc süti, leves, főétel megfőzése kupon, szex kupon,vad éjszaka, kirándulás,nyugtató fürdő, masszázs, séta, kimenő a fiúkkal...stb., amit bármikor felhasználhat, nem lehet kifogásom. Egy évig érvényesek. Mindegyikből csináltam párat. Tollal, színessel csináltam,nyomdáztam rá, úgyhogy még nyomtató sem kell hozzá. Összetűztem őket. Amikor felhasználja, áthúzom, dátumozom és aláírom. Elképesztő volt a sikere!!!!

De a Movies Makerrel is csinálhatsz csuda dolgokat, ha vannak közös képeitek!!!

2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nincs medence,akkor vegyél felfujhatot,tele vizzel,(panelban is megoldhato,csak ki ne lyukadjon),játszál vele...finom vacsi,vmi nem szokványos formáju torta (páromnak a kocsiját csináltam saját kezűleg,alig akarta megvágni:D),vegyél magadra valami szexit,és ...többit sejted
2010. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első elképesztő ötlet :D a második is nagyon nagyon tetszik,csak azt nem tudom hogy oldjam meg,hogy a két lányunkat kivonjam belőle :D ezt elfelejtettem irni4Egyik 3 és fél éves,másik 6 hónapos :)
2010. júl. 10. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A gyerekeket vidd el a nagyihoz, csináltass egy erotikus tortát és hívd meg a legjobb barátait. Bulizzatok egy jót! Az én párom a 30-ra kapta ezt és nagyon örült neki.

2010. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyerekkel mindjárt más...akkor gyerek nagyihoz/barátnőhöz/bébiszitterhez,és rögtön megvalositható...
2010. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hááát,felkeltettétek a fantáziámat :D
2010. júl. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!