Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiam 3. osztélyos, kitűnő...

Kisfiam 3. osztélyos, kitűnő tanuló lesz-ismét. Kedveskedni szeretnék neki valamilyen meglepetéssel. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 07:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%

vegyél könyvet, az soha nem árt.

(egyébként neked kéne tudni,hogy minek örül a legjobban, én nem ismerem a fiadat)

2010. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Én a lányomat ezért nem szoktam külön jutalmazni. Évzárón mindig kap könyvet, mi pedig elvisszük fagyizni, de ilyenkor több gombócot kap :)

Ha mindenképpen ajándékozni szeretnél vegyél egy könyvet, vagy menjetek el valahova kirándulni.

2010. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

- közös kirándulás valahová (pl.: budai vár/egri vár, vidámpark, állatkert, Szilvásvárad, vadaspark stb.)

- fagyizás, pizzázás

- strandolás

- lehet könyv is, de csak ha szeret olvasni, mert egyébkén most lett vége a sulinak és nem biztos, hogy örülni fog neki, de egy legónak biztos.

- kis autó

- bicaj, vagy bicajozás

- sütizés


Gratulálok a kisfiadhoz.

2010. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%
iphone 3g:)
2010. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%
Erre most büszkének kéne lenni? Abból a nulla anyagból amit ők tanulnak, nem nehéz kitűnőnek lenni.
2010. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

ne ajándékot vegyél neki

inkább valami közös programot szervezz

2010. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
7:52 hát ez azért elég hülye hozzáállás-
2010. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
vegyél neki Playstation 3-at, vagy xboxot, nagy nintendo wii-t +néhány játékkal
2010. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

07:53 - lehet, hogy hülye hozzáállás, de a kérdés legalább annyira.


- Mekkora a keret?

- Mit szeret csinálni a srác, mi a hobbija?

- Milyen jelentősebb eszközei, játékai vannak?

- Milyen a természete?


Ha most azt mondom, vegyen neki játékmuskátlit, mert feltételezem (és miért ne tehetném), hogy a botanika irányába mozog (és ő, mivel überjó tanuló, miért is ne lehetne már 9 évesen virágzseni), akkor haszontalan választ adok.


Semmit nem lehet érdemben írni a hiányzó infók, körülmények ismerete nélkül.

Megkérdezhetem akkor én is: mit vegyek apám előző házassága alatt örökbefogadott tőzsgyökeres zimbabvei kislányának? A lányka remekül helytáll az ültetvényen. Ja, és 9 éves.

2010. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én olyan gyerek voltam aki kitünő volt általánosban. Ne vegyél könyvet neki szerintem. Én mindig könyvet kaptam. Eleget tanult egész évben. Kérdezd meg mit szeretne. Tuti, hogy valami játékot fog említeni. :D :D Hisz még csak 9 éves. :d .d
2010. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!