Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azért bántani...

Miért kell azért bántani állandóan mert vékony vagyok? Mikor még kB 2 éve pár kilóval több voltam mindig azt mondták kövér vagyok akkor most milyen legyek? Semmi nem jó nekik?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 50 kg. Nem annyira sovány az

16 eves vagyok lany


2019. júl. 13. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
158 cm vagyok, 16 éves és 41 kg 😂 Nem tudom téged miért bsztatnak mikor egyáltalán nem vagy vékony, sőt pont jól vagy
2019. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És miért nem az a fontos hogy én igy érzem jól magam? Amikor kicsit több voltam mint 50 kg akkor én nem tetszettem magamnak nem éreztem úgy jól magam
2019. júl. 13. 16:50
 3/17 Metionin ***** válasza:
100%
Mert gyökér környezetben élsz. Amíg olyan helyen voltam, én is az anorexizést meg a gebézést hallgattam nonstop. Tanuld meg leszerelni őket egy jól irányzott válasszal vagy egyszerűen szard le. Nem kell senkinek megfelelned, csakis saját magadnak.
2019. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Elég érdekes világban élünk, ahol a kövérekre nem szabad megjegyzéseket tenni mert az illetlen, aki viszont egy kicsit is vékonyabb az átlagnál, azt megállás nélkül lehet piszkálni. Szerintem senki alakjára nem kellene megjegyzéseket tenni. A kérdésedre a válasz pedig az, hogy a környezetedben élők gyökerek, azért szólogatnak be neked.
2019. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az a lényeg, hogy Te jól érezd Magadat a bőrödben. Ha egészséges vagy, mindegy, hogy sovány vagy-e vagy kövér. Egyébként is, bizonyos mértékig ez relatív. Ne mások véleménye befolyásoljon.

2019. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Ebből is látszik, hogy aki baszogatni akar, az fog is. Mindig talál valami okot.


Én is 158 centi magas vagyok, de 56 kg. Szeretnék 50 kg lenni, talán az lenne a legideálisabb ehhez a magassághoz.


Szóval légy büszke magadra, hogy fogytál pár kilót és jó alakod van és próbáld meg figyelemen kívül hagyni 😊😊


19l

2019. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész kamasz koromban azt hallgattam, hogy milyen sovány vagyok, két ropi lóg ki a ruhám ujjából, biztos anorexiás vagyok. Az fel sem tűnt senkinek, hogy jó étvággyal ettem. Egyszerűen szerencsés alkat voltam. Bezzeg most közel a negyvenhez nagyon meg kell válogatnom, hogy mit ehetek, mert csendben felrakódik a pocakra és csípőre.
2019. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, téged miért anorexeznek le.. Én 179/44 vagyok, és eddig senki sem szólt meg.
2019. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6-os nem biztos, hogy olyan nagy gond van a súlyoddal. Azért nem mindegy, hogy abból mennyi izom és mennyi zsír, és hogy oszlik el. :)


Kérdező neked csak azt tudom mondani, hogy az agyhalottakat ignorálni kell, akárki is legyen az.

2019. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont jó a súlyod, nem túl sok, de nem is túl kevés. Nem az a normális, mikor vki ekkora magassághoz 70 meg 80 kiló, bár tudom, hogy az utóbbi időben divat a kövéreket szentté avatni, a soványakat meg mindenféle gebének elhordani, akik csak rossz hatással vannak a többi emberre -.-“
2019. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!