Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony lányok! Titeket is...

Vékony lányok! Titeket is idegesít ha állandóan megjegyzik hogy milyen vékonyak vagytok?

Figyelt kérdés

170 cm és 51 kg vagyok..vékony a kezem,a lábam hosszú,ha hízok akkor is hasra,vagy oldalra. nagyon zavar,mert állandóan beszólogatnak hogy jaaj de vékony vagy stb..ez kb úgy eshet mintha a ducibb lányoknak mondanák hogy jaaj de duci vagy. nem tehetek róla,bár most elhatároztam hogy elkezdek edzeni hátha növelné az önbizalmam.nyáron nem szeretek rövidnadrágot felvenni,mert vékonyak a lábaim,nem szeretek csinosabb ruhát felvenni mert abban is látszik.pedig nem vagyok kórosan sovány.eszek,mostanában elég sokat,és a cigit is visszacsökkentettem napi 2-3 szálra.párom állandóan dícsér,de egyszerűen undorodon magamtól ha belenézek a tükörbe. titeket is zavar ha megjegyzést tesznek az alakotokra?hogyan vágtok vissza?hogy tudtátok elfogadni magatokat? amugyis félek hogy ha lemegyek az edzőterembe kiröhögnek..:D

21 L



2016. aug. 25. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Az 50 kilót nevezed vékonynak a 170 centiddel? Ez kórosan sovány, nem vagy vérszegény? Hidd el ismerek olyan lány, akinek körbe lehet fogni egy kézzel a vádliját.
2016. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En ugyanennyi centihez vagyok alig 40 kilo, nem hiszem hogy olyan nagyon vekony lehetsz. 17/l
2016. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Az előző hozzászólónak nagy gratula, ez nem verseny, hogy melyikőtök a vékonyabb, beléd is sok empátia szorult.

Egyébként nekem is mindig mondogatják a rokonaim, a szüleim, a tesóm is, én sokszor úgy vagyok vele, hogy muszáj híznom, sokszor pedig úgy, hogy ez éppen megfelel nekem.

A legfontosabb először is az, hogy magadnak tetsszél, ha ilyen a testfelépítésed, akkor nem tudsz rajta változtatni.

2016. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 161 centihez vagyok jelenleg 52 kg. BMI alapján beleesek a normál tartományba, és magamnak sem tűnök vészesen vékonynak, szerintem teljesen arányos az alakom. Ennek ellenére még most is mindenki azzal csesztet, hogy milyen vékony vagyok. Máskor fél óráig győzködtem az egyik kollégám, hogy ugyan számolja már ki saját kezűleg a BMI-met, mert nem hitte el, hogy normális.

Ne foglalkozz vele, mást úgy sem tudsz tenni. Ha nem tudsz hízni, akkor ez van.

2016. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sokan cigiznek edzőterem után, és mindenki kiröhögi őket :D

Te is utálod magad, most akkor hazudjanak?

Lényegében minden megoldódna, ha edzenél

[link]


A 170cm 40kg, hivatalosan is anorexia, és kötelezően korházba feltáplálnának, ha 18év alatt vagy.

A bmi meg hülyeség, mert egy testépítőre az jön, ki hogy túlsúlyos.

2016. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok anorexias, eszek rendesen, nem latom magam kovernek. Egy anorexias nem fog tepertot reggelizni, kerlek. :D

Nalam ez genetika. Ki vagyok vizsgaltatva. A testzsirszazalekom is tokeletes. Sportolnom meg nem szabad, egyeb okokbol. (Izuleti problema, epilepszia, vernyomas ingadozas) nem megoldas mindenre az edzes."


Izuleti problema, epilepszia, vernyomas ingadozasra pont az edzés a jó, hivatalosan is, nem csak én mondom itt.

Azért mert az orvos nem küld el edzeni, az csak azért van, mert fél, ha ott történik veled valami, előveszik, az meg nem érdekli mi lesz veled pár év múlva

2016. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
163 cm 48 kg vagyok. Én jól érzem magam így, de a szüleim állandóan rémüldöznek, hogy de sovány vagyok... Felnőtt nő vagyok, voltam már 65 kg is, de akkor állandóan takargattam az alakomat, sajnos nagyon előnytelenül hízok. Én pont most érzem újra csinosnak magam, bármilyen ruhát fel tudok venni, van önbizalmam. Odafigyelek, hogy minden fontos tápanyagból eleget egyek, és teljesen egészséges vagyok. Azt hiszem, jobb, ha nem akar az ember állandóan másoknak megfelelni. Ha nem vagy testképzavaros, inkább magadnak és a párodnak akarj tetszeni. Az edzés jó ötlet, ha szedsz fel egy kis izmot, csinosabbak lesznek a lábaid is és kilóban is több leszel.
2016. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják ennyien, mert a magyarok 2/3-a dagadt. És pont ezek a 25 bmi felettiek osztják az észt állandóan.
2016. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!