Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azért bántani...

Miért kell azért bántani állandóan mert vékony vagyok? Mikor még kB 2 éve pár kilóval több voltam mindig azt mondták kövér vagyok akkor most milyen legyek? Semmi nem jó nekik?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 50 kg. Nem annyira sovány az

16 eves vagyok lany


2019. júl. 13. 16:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
65%

Ki bánt? Az akinek sportos alakja van, odafigyel a táplálkozásra, vagy az aki disznóra van hízva és irígy rád?

Vagy esetleg az a srác akinek tetszel, de úgy érzi kövér hozzád.

Okkal mondják. Letojnák, de bántja őket, hogy te jól nézel ki ők meg nem. Egyszerűbb téged csesztetni, hogy te is hízzál el, mint nekik is lefogyni.

Legyél büszke rá! Sőt ilyenkor nyugodtan válaszolj, hogy okkal fogytál le. Így érzed jól magad, ez az egészséges és mert nem akarsz úgy kinézni, mint egy malac.

Na ekkor hamar abbahagyják.

2019. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát a családomban nagyon sokan mondják. Tesóm a legtöbbször kB mindennap elmondja milyen deszka vagyok... Szerintem meg ő is ugyanolyan vékony mint én.
2019. júl. 13. 19:14
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
ne érdekeljen mások vélemnénye!
2019. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 168 centimhez nem vagyok 50 kiló sem. Nem nagyon szoktak beszólni miatta, ha mégis akkor mondom hogy tini korom óta ennyi vagyok (30 múltam), ezt dobta a gép, téma lezárva. Én szeretem így magam, és szerintem ennek is köszönhető, hogy sokkal több pozitív visszajelzést kapok, mint negatívat.
2019. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaaaj velem is ez volt.:D


Nekem is mindig mondták, hogy 48 kg voltam, valamikor kevesebb, hogy milyen vékony vagyok és hogy felkéne szednem pár kilót, mert másoknak úgy jobban tetszem, de az a plusz kiló engem is zavart, akkor inkább ne tetszek senkinek, ha nem tudnak úgy elfogadni, akkor nem is szeretnek.D:


Az embereknek soha nem jó semmi, de a kedvenc tulajdonságuk, hogy beleszólnak abba, hogy ki vagy mi legyél, én azt mondom, engedd el a füled mellett és legyél büszke arra, aki vagy.:)


23/N 168cm

2019. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ugyan, ne foglalkozz mások véleményével. Csináld azt, legyél olyan, ahogy neked tetszik. Mikor végeztem a középsulit, az utolsó évre került hozzánk egy lány, aki hasonló, vagy még vékonyabb lehetett, mint te. Gyorsan jóban lettünk, őt is sokan bántották, én a fogyásom közepén voltam, imádtuk hogy a 130 kilómmal milyen kontrasztot adunk :D

Párszor voltunk ruha üzletekben is, ahol jót tudtunk azon nevetni, hogy egyikünkre se találunk semmit 1-2 kivételtől eltekintve. :)

Végül én támogattam abban, hogy maradjon úgy ahogy van, hiszen tetszett magának, ő pedig segített a további fogyásomban.

Szóval szerintem keress olyan embereket, akik úgy fogadnak el, ahogy vagy. A család véleményét is próbáld kizárni ebben a témában.


24/F

2019. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2022. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!