Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol apuka/férj Ausztriában...

Ahol apuka/férj Ausztriában dolgozik, milyen gyakran tud hazajárni? Hogy van a munkarend?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megoldani, hogy minden hétvégén haza tudjon járni?

2019. júl. 15. 06:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

De mi a kérdés? Ausztria nem egy darab munkahelyet biztosít, hogy konkrétan tudjunk írni munkarendet.

Van aki minden nap hazajár, van aki 3 hetente. Munkahely, távolság, pénz és akarat függő.

4 napos munkahétről "bevándorlóként" ne álmodjatok.

2019. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó akkor válaszolok konkrétan.

Kb 2 óra az út.

Nem olyan sok, főleg ha jól fizető állást kap.

Ha bejön neki a kétműszakos gyári meló kaphat 1700eurot is havonta.

Ebbe már belefér.


Általában nem az üzemanyag a drabbabb hanem az autó amotizacioja.

Szamoljatok.


Máshoz hiába is hasinlitasz, mert van hogy napi 4 órát én is kocsikazok.

De én mindennap hazajarok.

Van hogy csak 2 órát.

Nekem így is megéri.


Ha van lehetőség, akkor bereljenek többen egy lakást úgy olcsóbban jön ki.


De készülj fel nem lesz egyszerű.

Más a mentalitás teljesen.

2019. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
kéthetente jön haza a férjem 3-4 napra (péntek-hétfő), mikor hogy jön ki neki. Minden hétvégén is jöhetne, de az fárasztóbb lenne neki és kevesebbet tudnánk együtt lenni. pl. szombat délelőtt fáradtan megérkezik, vasárnap délután meg megy vissza. Nekünk így kényelmesebb, még nincs gyerekünk. Míg távol van a férjem, addig az élettársammal lakok együtt. Így neki se kell minden hétvégén hazamennie a szüleihez.
2019. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Többen írták, hogy nem konkrét a kérdés, meg többen félreértik, hogy tanácsot kérek, meg segítséget. Szóval csak annyival tudom kiegészíteni a kérdést, hogy mindenki a saját vagy a családtagja vagy ismerőse konkrét esetét mesélje el, hogy tudják megoldani a hazajárást, azaz milyen munkarend van, milyen gyakorisággal jár haza hány napra.

Amit leírtam, azt én is csak hallottam vagy nem túl közeli ismerősnél tapasztaltam, hogy van aki hétköznap "ráhúz", és így pénteken már haza tud jönni. Vagy pénteken este jön haza és csak hétfőn megy vissza. Tehát én úgy látom, hogy kettőnél több szabadnap is valahogy belefér. De nem tudom, hogy konkrétan hogy történik. Az ilyen tapasztalatokra is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan oldják meg.

2019. júl. 15. 14:35
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Írtam már egy párszor.

Ha elmegy itt egy gyárba dolgozni,szerinted ez megoldható lenne?

Hát nem. Ott sem.


Ha egy építkezésre megy dolgozni, ott talán megoldható,de biztos nem minden hétvégén.

2019. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A férjem Szentesről Bécsbe jár. Hétfőtől csütörtökig reggel 7-től délután 5-ig dolgozik, pénteken délig. Minden hétvégén hazajön. Néha dekádoznak, ez 10 nap munka, 4 nap pihenést jelent.
2019. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!